Gwoździarki

Podaruj sobie prezent na Święta i pracuj wydajniej w 2021

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Jest to czas podsumowań i refleksji oraz doskonały moment na zaplanowanie zakupu sprzętu, który pomoże usprawnić pracę w nowym 2021 roku. Jeśli do tej pory nie zdecydowałeś się na zakup gwoździarki, wybierz jako swoje pierwsze narzędzie TJEP GRF 34/100 EXCELLENT GAS.

Bezprzewodowa i o ekstremalnej mocy

Gwoździarka TJEP GRF 34/100 Excellent GAS to połączenie wygody użytkowania dzięki bezprzewodowemu zasilaniu na gaz i ogromnej mocy wbicia aż 120 dżuli. Tak duża moc uzyskiwana jest dzięki dobrze zaplanowanej konstrukcji w połączeniu ze specjalnym nabojem TJEP PURPLE. Dzięki temu gwoździarka wbija bez problemu – i za każdym razem – gwoździe pierścieniowe o długości 100 mm nawet w twarde drewno konstrukcyjne.

Uniwersalna

To narzędzie wbija gwoździe w szerokim zakresie długości 63 – 100 mm, co sprawia że jest uniwersalnym wyborem do wielu zadań. Sprawdzi się przy konstrukcji dachów, łatowaniu, deskowaniu, a także do prac ogólnobudowlanych, takich jak budowa domów w technologii szkieletowej, montaż tarasów, podłóg i wielu innych.

Mocne baterie i szybkie ładowanie

Każda gwoździarka wyposażona jest w dwie pojemne baterie Li-ion 7,2V/2,5AH, dzięki którym wykona aż 8000 strzałów przed kolejnym ładowaniem. Bateria posiada wskaźnik poziomu naładowania, dzięki czemu zawsze wiadomo, kiedy wymienić baterię. Szczególnym udogodnieniem jest tryb szybkiego ładowania – 2 min ładowania pozwolą na oddanie 200 strzałów.

Ergonomiczna i łatwa w obsłudze

TJEP GRF 34/100 Excellent GAS została zaprojektowana tak, aby mimo olbrzymiej mocy wbicia praca nią była łatwa i ergonomiczna, a obsługa sprawna dzięki funkcji tylnego załadunku gwoździ oraz intuicyjnemu systemowi ustawiania głębokości wbicia. Dla bezpieczeństwa i wygody pracy gwoździarka jest wyposażona w hak na pasek oraz antypoślizgowy gumowy uchwyt.

Sprawdzona marka i szybki serwis

Nie bez znaczenia przy wyborze profesjonalnego sprzętu jest marka z dobrym zapleczem serwisowanym. TJEP to od lat numer 1 w Skandynawii należący do światowego koncernu Kyocera. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dealerskiej w Polsce zapewniony jest świetny dostęp do materiałów eksploatacyjnych, takich jak naboje gazowe czy gwoździe. Co najważniejsze autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny TJEP wykonywany jest w Polsce.

COMERTO
Gutowo Wielkie 7, 62-300 Września
www.comerto.pl
biuro@comerto.pl
61 437 66 00

4.1/5 - (29 votes)

Data publikacji: 7 marca, 2021

Autor:

4.1/5 - (29 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. kos
  poniedziałek, 8 marca, 2021

  Aby praca dekarza mogła przebiegać sprawnie i wydajnie niezbędna jest do tego wydajna gwoździarka,a taka właśnie jest TJEP GRF 34/100 Excellent GAS.Warto zainwestować w tak wydajną i wytrzymałą gwoździarkę i mieć pewność ciągłości bezawaryjnej pracy.

 2. Damian
  poniedziałek, 8 marca, 2021

  trzeba sobie pomagać różnego rodzaju wynalazkami dzisiejszej techniki. taki prezent na nowy rok jak ten sprzęt to ja rozumiem. same plusy tego narzędzia do osiągnięcia wydajnej pracy przy wbijaniu gwoździ.

 3. Ryszard
  niedziela, 29 sierpnia, 2021

  Porażka szkoda czasu

Podobne artykuły