Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Podnośnik koszowy w Warszawie? Zaufaj fachowcom

Podnośnik koszowy to wielkogabarytowe narzędzie wykorzystywane do pracy nie tylko w branży budowlanej. Praktycznie każdego dnia na ulicach miast można zobaczyć podnośniki koszowe przy pracy. Wiele z nich to własność firm realizujących daną pracę, ale zdecydowanie większa część podnośników to te oferowane w usłudze wynajmu wraz z profesjonalną obsługą operatorów.

Podnośnik koszowy – zastosowanie

Podnośniki koszowe można stosować w wielu różnych typach usług. Zaczynając od budownictwa: wszelkie prace montażowe i demontażowe, konserwacja, prace wykończeniowe itp. Za pomocą podnośnika z łatwością można chociażby montować rynny na dachu, instalację oświetlenia, elektrykę, czy nawet realizować malowanie czy montaż okien. To tylko kilka przykładów z całej palety zastosowań w branży budowlanej. Warto zauważyć, że z pokładu kosza osobowego, w który wyposażony jest podnośnik, wykonywanie prac jest zdecydowanie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo kosz może służyć nie tylko do transportu ludzi, ale również do transportu materiałów budowlanych czy elementów konstrukcyjnych.

Podnośnik można zastosować także w takich zadaniach jak zimowe zapewnienie bezpieczeństwa, a więc strącanie groźnych sopli lodowych czy usuwanie nagromadzonego na dachach śniegu. Jesienią z pokładu kosza osobowego można usuwać nagromadzone w rynnach czy na dachu liście, a przez cały rok można korzystać z podnośników koszowych, by oczyszczać rynny przeciwdeszczowe.

Bardzo ważnym zastosowaniem podnośników koszowych są także prace związane z pielęgnowaniem zieleni. Mamy tu na myśli chociażby usuwanie połamanych gałęzi, przycinanie krzewów i gałęzi itp.

Podnośnik koszowy można wykorzystać w branży reklamowej, chociażby do wyklejania billboardów, montażu i demontażu billboardów i neonów reklamowych. Coraz częściej podnośniki koszowe można zobaczyć także przy pracach artystycznych, jak malowanie murali na ścianach wysokich budynków.

Podnośnik koszowy – wynajem

Wiele firm zajmuje się wynajmem podnośników koszowych, ponieważ ta branża może liczyć na naprawdę duże zainteresowanie. Zapotrzebowanie na nowoczesne podnośniki z koszem osobowym jest wysokie i wynika przede wszystkim z bardzo rozległego zastosowania tego typu pojazdów. Wynajem podnośników koszowych realizowany jest wraz z obsługą doświadczonego operatora, który zna każdą śrubkę w obsługiwanej maszynie i potrafi zapewnić bezpieczny przebieg realizowanych usług. Zleceniodawca nie musi się o nic martwić, ponieważ o wszelkie kwestie związane z obsługą podnośnika zadba jego operator.

Firmy, które oferują wynajmowanie podnośników swoim klientom, często otrzymują jednorazowe zlecenia, jak np. strącanie sopli z dachu czy montaż neonu reklamowego na wysokim budynku. Wiele firm podejmuje również długofalową współpracę jako podwykonawca z firmami, które np. zajmują się wyklejaniem billboardów, remontami, pracami wykończeniowymi, montażem okien, pracami na dekarskimi itp.

Chcesz wynająć podnośnik koszowy? Sprawdź https://www.podnosimy.pl/wynajem-podnosnikow/ i wybierz najlepsze rozwiązania.

Zdecydować się na wynajem czy kupno własnego podnośnika?

Wszystko tak naprawdę zależy od tego czy podnośnik koszowy będzie w firmie potrzebny na stałe. Jeśli firma będzie wykonywała sporadycznie prace z użyciem podnośnika to zdecydowanie bardziej opłacalny będzie wynajem. Jeśli jednak w perspektywie pojawia się regularne i częste korzystanie z podnośników koszowych – lepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie we własny pojazd z koszem osobowym. Własny podnośnik koszowy wymaga regularnych przeglądów technicznych, zatrudnienia wykwalifikowanego operatora posiadającego niezbędne uprawnienia, nakładów na utrzymanie podnośnika koszowego w parku maszynowym bądź hali garażowej. Koszty można ograniczyć stawiając na wynajem.

5/5 - (26 votes)

Data publikacji: 2 czerwca, 2019

Autor:

5/5 - (26 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Leszek
    wtorek, 4 czerwca, 2019

    tam gdzie nie można rozłożyć rusztowania, trwało by to zbyt długo, praca musi być wykonana na już, natychmiast taki pojemnik koszowy to idealny pomysł. do prac na szybko jak najbardziej, zamawiamy na określony czas i realizujemy zadanie.

  2. praktyk
    środa, 5 czerwca, 2019

    Podnośnik koszowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdy mamy do wykonania prace,które wymagają szybkiej realizacji.Mobilność podnośnika jest dodatkowym atutem ponieważ można w krótkim czasie wykonać prace w różnych miejscach.Warto korzystać z usług firm oferujących podnośniki koszowe aby przyspieszyć wykonanie niektórych prac nie tylko budowlanych.

Podobne artykuły