Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Podnośniki koszowe Gutlift

Nie ulega wątpliwości, że praca dekarza jest trudna i ciężka. Jej komfort i bezpieczeństwo wymagają zabezpieczeń i sprzętu, który pomoże dekarzom w codziennych czynnościach. Z pewnością zadanie to ułatwiają podnośniki koszowe. Firmą zajmującą się ich sprzedażą i wynajmem jest Gutlift. Przedstawiciel i wyłączny dystrybutor na Polskę marki NiftyLift.

Podnośnik nie byle jaki

Niftylift Polska oferuje podnośniki doskonale znane i cenione w branży. W ofercie firmy znajdziemy podnośniki koszowe na przyczepach, podnośniki koszowe samojezdne, a także podnośniki koszowe na gąsienicach, czy montowane na samochodach, czy też podnośniki nożycowe. Ogromną popularnością cieszą się podnośniki koszowe na przyczepach. Ciągły wzrost zainteresowania tymi modelami na polskim rynku spowodowany jest ich lekką konstrukcją, niską wagą i przystępną ceną.
Producent Niftylift wprowadził jako jeden z pierwszych napęd hybrydowy. Ucieszy to z pewnością zwolenników ekologii. Początkowo był on montowany tylko w modelu HR21, teraz możemy go mieć także w innych modelach. Ekologiczna zieleń hybrydowych modeli cieszy oko, a oszczędność paliwa – kieszeń inwestora.

Podnośniki koszowe Gutlift

Możliwości finasowania

A co z ceną? Ten sprzęt jest specjalistyczny i jego cena czasem przekracza możliwości inwestora.
Na to firma Gutlift także znalazła rozwiązanie. Nawiązała bowiem współpracę z doradcą finansowym. SpecFIN umożliwia finansowanie zakupu sprzętu na dwa sposoby. Pierwszy to kredyt, drugi, często znacznie korzystniejszy dla przedsiębiorcy – to leasing. Wieloletnie doświadczenie właścicielki firmy w bankowości i doskonały zmysł finansowy sprawiają, że każdy dobierze tu produkt na miarę swoich potrzeb. Dogodne raty, możliwość odliczania ich od podatku, amortyzacja sprzętu. To tylko niektóre zalety leasingowania produktu. Dobry doradca finansowy potrafi podpowiedzieć najlepsze rozwiązania, a przy współpracy z księgowością sprawia, że kupno podnośnika staje się naprawdę opłacalne. Nie dziwi zatem, że to właśnie ta firma doradza i pomaga zdobyć finansowanie dla klientów Gutlift.

Podnośniki koszowe Gutlift

Wybór podnośnika nie jest sprawą prostą. Cena, to nie jedyna wartość, jaką powinno się brać po uwagę. Ważniejszy jest stosunek jakości do ceny. Przy wyborze takiego sprzętu ważny jest także brak awaryjności, możliwe gwarancje i naprawy. Kupno przypadkowego podnośnika jest naprawdę ryzykowną sprawą. Dlatego firma Gutlift stawia na sprzęt niezawodny. Nie kończy jednak swojej działalności na sprzedaży, serwisie i wynajmie. Jej dynamiczny rozwój to także skutek kampanii edukacyjnej. Na bieżąco prowadzone są zapisy na szkolenia dla operatorów, zakończone egzaminem UDT.

Podnośniki koszowe Gutlift

Podnośniki koszowe Gutlift

Podnośniki koszowe Gutlift

Podnośniki koszowe Gutlift

Podczas używania podnośnika liczą się umiejętności operatora, ale także odpowiednia konserwacja i zachowanie zasad bezpieczeństwa. Dlatego dekarze, cieśle i inne branże tak chętnie polecają Gutlift, firmę prowadzoną przez ludzi z dużym doświadczeniem w eksploatowaniu urządzeń transportu bliskiego.

Wyłączność dystrybucji na Polskę podnośników firmy Niftylift świadczy o niemałym zaufaniu angielskiego producenta dla właścicieli i pracowników firmy.

Gutlift
ul. Piekarska 4, 43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 8210 130, +48 518 011 781
e-mail: gutlift@gutlift.pl
www.gutlift.pl

5/5 - (33 votes)

Data publikacji: 18 maja, 2019

Autor:

5/5 - (33 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. drabiniarz
    poniedziałek, 20 maja, 2019

    Dobry sprzęt to połowa sukcesu dekarza. Podnośniki koszowe są bardzo pomocne w transporcie pionowym elementów, ale również do prac montażowych wykonawcy. Dlatego lekki, mobilny podnośnik jest niemal nieodzowny jako wyposażenie firm pracujących na wysokościach.

  2. kos
    wtorek, 21 maja, 2019

    Ten podnośnik przedstawiony w tym artykule robi na mnie bardzo dobre wrażenie ze swymi parametrami i możliwościami świetnie sprawdzi się prawie na każdej budowie.Możliwość leasingowania jaki kredytu sprawia,że warto zainwestować w tak mało awaryjny sprzęt,który z pewnością będzie bardzo dobrze służył prężnemu przedsiębiorcy.

Podobne artykuły