Złącza ciesielskie

Podstawy słupów Pitzl

Podstawy słupowe firmy Pitzl znajdują zastosowanie niemal we wszystkim obszarach budownictwa drewnianego. W szczególności jeżeli chodzi o konstrukcje szkieletowe, hale, balkony, tarasy, wiaty oraz elementy architektury ogrodowej.

Zalety podpór

Firma Pitzl to wiodący i znany producent łączników drewna w Europie. Ciekawą pozycję w ofercie stanowią podstawy słupów dobierane pod kątem konkretnego zastosowania. Wykonuje się je z wytrzymałej stali z odpowiednim zabezpieczeniem antykorozyjnym w postaci powłoki cynkowej. Podpory zapewniają nie tylko stabilne, ale również proste i trwałe połączenie słupa z podłożem. Przy ich montażu można użyć specjalnych narzędzi i szablonów montażowych.

Podstawy słupów Pitzl

Podstawy słupów Pitzl

Aprobaty techniczne

Należy podkreślić, że produkty firmy Pitzl są projektowane i wytwarzane w oparciu o wymagania bezpieczeństwa. Ważna jest przy tym aprobata techniczna ETA. Oprócz tego elementy poddaje się dodatkowym wymaganiom przeprowadzanym przez niezależny Uniwersytet Techniczny w Monachium.
Wstępny montaż może być wykonany w warsztacie, natomiast gotowy element można zamontować na placu budowy. Takie rozwiązanie zdecydowanie skraca czas pracy.

Przedsiębiorstwo FMK jest dystrybutorem podstaw słupowych oraz złączek ciesielskich firmy Pitzl w Polsce. Firma FMK oferuje produkty bezpieczne i niezawodne. Klienci mają zapewnione fachowe doradztwo oraz możliwość wcześniejszego zapoznania z produktami.

FMK
58-530 Kowary
ul. Główna 1
tel.: 537 506 545
e-mail: info@fmk24.pl
www.fmk24.pl

4.8/5 - (23 votes)

Data publikacji: 30 kwietnia, 2017

Autor:

4.8/5 - (23 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jacek K
    piątek, 25 stycznia, 2019

    W tym roku planuję budowę na swej działce altany i z pewnością zastosuję produkty firmy Pitzl aby mieć pewność,że konstrukcja będzie stabilna i będzie mogła się oprzeć niesprzyjającym czynnikom atmosferycznym.Zastosuję zarówno podstawy słupów jak i złączki ciesielskie tej firmy.

  2. Nikola
    sobota, 25 maja, 2019

    Właśnie planuję zrobienie drewnianej balustrady na tarasie. Taka podstawa chyba będzie odpowiednia. Zastanawiam się jak ją się montuje, ale skoro firma zapewnia doradztwo to trzeba będzie z niej skorzystać.

Podobne artykuły