Na rynku

Polski produkt, ale flaga granatowo-żółta

Widząc granatową gwoździarkę z żółtą pokrywą – niejeden dekarz mógł się zastanawiać – „skąd waść”? Przedstawię więc dzisiaj w telegraficznym skrócie – czym się zajmujemy i skąd się wywodzimy.

BPRO jest częścią polskiej grupy firm Bizea – Bizon – BPRO. 30 lat doświadczeń w technice połączeń, własna produkcja, ścisła specjalizacja w zakresie elementów złącznych z drutu. Tysiące palet gotowych gwoździ, zszywek, wkrętów w magazynie – gotowych do wysłania klientowi w dniu złożenia zamówienia. 10 lat na Polskich budowach. Tysiące gwoździarek marki BPRO pracujących na polskich dachach.

Kilkanaście tysięcy rodzajów dostępnych od ręki części zamiennych do wszystkich narzędzi oraz wykwalifikowana ekipa serwisująca narzędzia klientów.

To kilka powodów, dlaczego BPRO rozpoznawana jest jako marka jakości, solidności i wydajności.

Przygoda zaczyna się zwykle z jednym narzędziem, a potem dokupujesz kolejne, takie same albo inne modele, do innych gwoździ. Zwykle pierwszym narzędziem jest gwoździarka do łacenia, np. John (pneumatyczna) albo WOODY (gazowa). Potem warto pomyśleć o gwoździarce do gontów czy obróbek blacharskich (Rufus), czy jednej z wielu specjalistycznych maszyn (np. Hafter – do Haftrów czy Simpson Gas – do łączy ciesielskich). Do deskowania możesz rozważyć bardzo ciekawe rozwiązanie: zszywacz gazowy – zdecydowanie obniżający koszty deskowania (zupełna nowość i unikatowa propozycja od BPRO).

Każdemu się przyda porządny zszywacz do folii (MOTEC) i jeśli wykonujesz więźby – prędzej czy później powinieneś spróbować wkrętarki akumulatorowej CHDD.

Do gwoździarki pneumatycznej będziesz potrzebował kompresora – tu BPRO Pumper nie zawiedzie Cię przez lata pracy na budowie. Jeśli robisz duże dachy – powinieneś spróbować niesamowitej wydajności maszyny do łacenia dachu – jednej z kilku dostępnych modeli łaciarek BPRO. A jeśli masz zupełnie inny, niezrealizowany dotąd pomysł – pomożemy go zrealizować. Nasi inżynierowie projektują i wykonują urządzenia specjalne pod indywidualne potrzeby i koncepcje!

Wszystko to są narzędzia profesjonalne, w pełni serwisowalne. Przemyślane, przetestowane w polskich warunkach i polskich rękach!

Jednak zakup gwoździarki to nie wszystko. Gwoździarka to jedynie część „zabawy” z przybijaniem. Tak samo ważne są dobrej jakości gwoździe, gaz, solidny serwis i sprawna współpraca z firmą specjalizującą się w takiej technice połączeń. O jakości gwoździ mógłbym opowiadać długo, ale żeby nie zanudzać – muszą być nie tylko odpowiednich wymiarów, wykonane z odpowiedniej stali i odpowiedniego drutu – ale odpowiednio połączone, wreszcie – zapakowane. Miło jeśli dojadą na Waszą budowę na czas i… na pewno!

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami gwoździe, które stosowane są na polskich budowach, muszą być atestowane, tzn. posiadać znak CE i dokumenty, które do tego znaku uprawniają. Wszystkie gwoździe, wkręty i zszywki BPRO posiadają znak CE, a więc spokojnie możesz stosować je na budowie.

10 lat doświadczenia na polskich budowach, 30 lat w technice połączeń (jako grupa Bizea – Bizon – BPRO), pełen proces produkcji elementów złącznych i narzędzi, profesjonalny serwis i wreszcie – doświadczeni doradcy – to powody dla których myślisz: gwoździarka, a widzisz: granatowo- żółty!

Łukasz Komierowski
B.PRO Polska

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 12 marca, 2015

Autor:

4.7/5 - (4 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły