Maszyny dekarskie

Polskie maszyny blacharskie najwyższej jakości

Firma PROD-MASZ jest producentem profesjonalnych zaginarek na rynku polskim. Poza zaginarkami o wymiarach od 1,4 do 4 m -zarówno ręcznymi, jak i mechanicznymi firma produkuje również prasy hydrauliczne, zwijarki, żłobiarki, dogniatarki szwu, nożyce krążkowe oraz wulsztangi współpracujące z maszynami PROD-MASZ.

Wieloletnie doświadczenie oraz stała kontrola jakości umożliwiają oferowanie solidnych i trwałych produktów przy zachowaniu niskich cen. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a połączenie wysokiej jakości produktów i serwisu z konkurencyjnymi cenami sprawia, że wyroby PROD-MASZ cieszą się dużym powodzeniem i świetną opinią nie tylko w Polsce, ale także na rynkach Unii Europejskiej oraz Europy Wschodniej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma stale modernizuje istniejące maszyny, a także opracowuje zupełnie nowe konstrukcje, starając się jak najlepiej dopasować ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów. Uznanie i satysfakcja klienta są bowiem wraz z dążeniem do doskonałości nadrzędnym celem firmy i stanowią istotę działania na przyszłość.

Zaginarka dekarsko-ślusarska ZGR2500/1

Do sztandarowych produktów firmy należy zaginarka dekarsko-ślusarska ZGR2500/1 o wymiarach 2940×120×1050 mm – stabilne urządzenie z CE, wyposażone w sprężyny gazowe. Konstrukcja górnej belki zapewnia sztywność maszyny podczas eksploatacji, a system regulacji zapewnia uzyskanie dokładnego kształtu gięcia przy różnych grubościach blach. Wysoka jakość wykonania i wykończenia wszystkich – produkowanych w Polsce – elementów zapewniają niezawodne i trwałe użytkowanie z zachowaniem dokładności w geometrii maszyny.

Zgniatarki wyposażone są w siłowniki ułatwiające podnoszenie belek oraz płynną regulację docisku, która zapewnia uzyskanie dokładnego kształtu gięcia przy różnych grubościach blach:
– blacha stalowa: 0,8 mm,
– blacha tytan-cynk: 0,8 mm,
– blacha aluminiowa: 1,5 mm,
– blacha miedziana: 1,25 mm,
– blacha nierdzewna: 0,65 mm.

Dane techniczne

– długość robocza: 2640 mm,
– długość zewnętrzna: 2940 mm,
– szerokość: 120 mm,
– prześwit belki dociskowej: 80 mm,
– waga: 350 kg,
– kąt zaginania 145°, na życzenie klienta 165°
– cena: 3600 zł, możliwość zapłaty przy odbiorze.

W ramach dodatkowego wyposażenia producent oferuje:

– Nóż krążkowy z regulacją toru jazdy oraz krążków tnących. Krążki wykonane są z wysokostopowej stali o bardzo dużej wytrzymałości na zużycie, co pozwala na cięcie blachy przez bardzo długi czas bez potrzeby ostrzenia. Narzędzie dostępne w cenie 600 zł.
– Stabilny i łatwy w demontażu stół tylni.
– Gwarantujące powtarzalność cięcia zderzaki przednie.

Gwarantowana certyfikatem bezpieczeństwa wysoka jakość wykonania i wykończenia wszystkich elementów oraz przestrzeganie zasad ergonomii zapewniają niezawodność i trwałość urządzeń podczas użytkowania.

Więcej na www.zaginarki.net

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 27 września, 2014

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wanda
    piątek, 28 maja, 2021

    Polska firma cieszy się powodzeniem nie tylko na krajowym rynku, ale także poza jego granicami. Poza świetną jakością atutem jest zdecydowanie niska cena. Gwarancja bezpieczeństwa też ma duże znaczenie.

Podobne artykuły