Na rynku

Polskie Składy Budowlane SA

Grupa Polskie Składy Budowlane SA z siedzibą w Wełeczu k. Buska-Zdroju, działa na rynku od 16 lat. Jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów „dom i ogród” w Polsce.

Sieć Grupy PSB to:
– 428 składów budowlanych,
– 172 sklepy PSB-Mrówka,
– 34 placówki PSB-Profi.
Zdecydowana większość tych placówek to liderzy na swoich rynkach lokalnych.

PSB-Profi – składy budowlane nowej generacji, wyspecjalizowane w obsłudze firm wykonawczych

W 2010 roku Grupa PSB rozpoczęła wdrażanie wieloletniego programu uruchomienia placówek PSB-Profi, dedykowanych przede wszystkim obsłudze firm budowlanych. W większości są to istniejące hurtownie, których dotychczasowa infrastruktura majątkowa, struktura organizacyjna i zarządzanie zostają udoskonalone w celu poprawy obsługi klientów.

Polskie Składy Budowlane SAPolskie Składy Budowlane SA

W centrach PSB-Profi kładziony jest nacisk na ofertę najbardziej znanych i najlepszych marek producenckich w Polsce. Są to sprawdzeni, wieloletni dostawcy Grupy PSB gwarantujący jakość wytwarzanych przez siebie materiałów i technologii oraz zapewniających odpowiednie wsparcie szkoleniowe i doradcze. Celem Profi jest sprawna obsługa zamówień klientów, aby pobyt przedstawicieli firm budowlanych w PSB-Profii ograniczać do niezbędnego minimum.

Typowe centrum PSB-Profi posiada sklep samoobsługowy, specjalną strefę obsługi (fakturowanie, rozmowy handlowe, itp.), ekspozycje towarowe, pomocne przy różnego typu szkoleniach, nowoczesne place składowe oraz magazyny. PSB-Profi stara się optymalizować logistykę dostaw na budowę wg zasady just-in-time. Bardzo ważnym aspektem długofalowej współpracy z firmami budowlanymi są obszerne programy szkoleniowe i pokazy praktyczne, realizowane wraz z producentami oraz dodatkowe przywileje, jakie zapewniają specjalne programy lojalnościowe.

www.grupapsb.com.pl
www.psbprofi.com.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 19 lipca, 2014

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. praktyk
    środa, 13 lutego, 2019

    Ja zawsze chętnie robię zakupy w PSB Proi ponieważ jest to polska firma i warto wspierać nasze rodzime przedsiębiorstwa.W PSB jest na tyle bogata oferta dobrych jakościowo produktów,że zakupy które tu robię zawsze mnie satysfakcjonują.

Podobne artykuły