Na rynku

Ponad 8 mln produktów i usług z 8 europejskich krajów – czas na firmowe zakupy internetowe na merXu!

Merxu promocja

Coraz więcej przedsiębiorstw z branży przemysłowej rejestruje się na merXu – innowacyjnej e-platformie handlowej B2B. Zamieniając firmowe zakupy w stacjonarnych punktach sprzedaży na ich internetowy odpowiednik, oszczędzają mnóstwo czasu, a niejednokrotnie i pieniędzy.

Szeroka oferta w konkurencyjnych cenach

Asortyment dostępny na merXu podzielony jest na kategorie takie, jak: bezpieczeństwo, budownictwo, chemia i metalurgia, elektrotechnika, HoReCa, narzędzia, ogrzewanie i hydraulika, oświetlenie, przemysł i budowa maszyn, rolnictwo, wyposażenie biur i przedsiębiorstw. Nie brakuje też ofert dedykowanych branży dekarskiej. Wiele z ponad 8 mln profesjonalnych produktów i usług ma bardzo konkurencyjne ceny. Doceniają to przedsiębiorcy robiący firmowe zakupy za pośrednictwem merXu, którym w ten sposób udaje się znacząco obniżać koszty prowadzenia działalności.

Zweryfikowani dostawcy z 8 europejskich krajów

Firmy kupujące na merXu nie muszą obawiać się, że trafią na ofertę nierzetelnych sprzedających. Wszyscy dostawcy jeszcze przed aktywacją konta na e-platformie są weryfikowani przez zespół pracujący nad jej rozwojem. Użytkownicy mają też miesięcznie dostęp do 10 raportów opisujących wiarygodność finansową danego podmiotu. Sprzedający pochodzą nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Czech, Litwy, Estonii, Węgier, Rumunii i Słowacji. Kontakt z międzynarodowymi kontrahentami ułatwia płynnie działający wewnętrzny komunikator, który tłumaczy rozmowy w czasie rzeczywistym.

Kompleksowe narzędzie sprzedażowe

Jednak merXu to platforma internetowa stworzona z myślą nie tylko o kupujących. Zarejestrowane firmy z branży przemysłowej mogą również sprzedawać za jej pośrednictwem swoje produkty i usługi – zarówno w Polsce, jak i w pozostałych 7 krajach. Wdrożone funkcjonalności dają m.in. możliwość wystawiania ofert, określania warunków sprzedaży i dostawy, tworzenia wizytówek firmowych, kontaktowania się z kontrahentami za pomocą komunikatora czy integracji z BaseLinkerem. Kompleksowość europejskiego narzędzia pozwala wielu firmom przenieść sprzedaż do sieci, bez inwestowania sporych środków w stworzenie własnego sklepu internetowego i działania marketingowe. A także znacząco zoptymalizować codzienną pracę – również pod względem kosztowym.

promocja Merxu

Rejestracja na merXu oraz korzystanie z wszystkich funkcjonalności platformy są aktualnie całkowicie darmowe – zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.


Data publikacji: 20 września, 2022Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły