Blachodachówka

Ponadczasowe płaskie blachodachówki modułowe Budmat

Trendem królującym w budownictwie jest elegancja wynikająca z połączenia minimalizmu i subtelności. Dla kreatywnie skomponowanych przez architektów brył domów idealnym zwieńczeniem jest wysokojakościowy dach wykonany w ponadczasowej stylistyce. Świetną propozycją wydaje się być ciesząca się popularnością płaska blachodachówka modułowa. W ofercie Budmatu znajdziemy trzy modele tego typu: Murano, Como oraz nowość – Gardę.

Wszystkie blachodachówki Budmatu są wykonane z wysokiej jakości stali pochodzącej z najlepszych europejskich hut. Nienaganną estetykę i sprawny montaż gwarantują liczne opatentowane rozwiązania. Czas pracy na dachu skracają fabrycznie przygotowane miseczki i otwory montażowe, które umożliwiają precyzyjne łączenie arkuszy i korektę całej połaci nawet już po ich połączeniu. Przy zastosowaniu „modułówek” Budmatu ekipa dekarska może pracować na kilku połaciach jednocześnie.

Z unikalną, odważną stylistyką domów, np. tych w góralskim stylu idealnie harmonizuje blachodachówka Murano. Designerski kształt jest tworzony przez 5 płaskich powierzchni i 6 wypukłych fal. Liczne patenty zapewniają zwiększoną sztywność arkusza, lepsze odprowadzanie wody oraz jednolitą powierzchnię bez widocznych łączeń. Połączenie nowoczesnej estetyki i sprytnych rozwiązań technicznych zaowocowało licznymi nagrodami dla produktu.
Ciekawą propozycją jest blachodachówka o płaskim, eleganckim designie, która podkreśli piękno każdego domu – Como. Ten model występuje nie tylko w wersji gładkiej, ale także z mikrofalą, czyli z delikatnym profilowaniem wzdłużnym, co dodatkowo usztywnia arkusze. Zastosowana w nich symetryczność ułatwia montaż i pozwala uzyskać ultranowoczesny design!

Blachodachówka Garda.
Blachodachówka Garda.

Nowość w ofercie Budmatu – w pełni płaska Garda świetnie podkreśla piękno każdego domu. Trwałość i odporność na silny wiatr gwarantują specjalnie wyprofilowane otwory i miseczki montażowe. Przetłoczenie poprzeczne o wysokości 35 mm nadaje pokryciu wyjątkowego charakteru, dzięki czemu Garda pasuje do każdego domu i otoczenia, dając pełnię możliwości wykorzystania – od klasycznych budynków po te w stylu „nowoczesnej stodoły”. Cofnięte krawędzie arkuszy w miejscu przetłoczeń poprzecznych poprawiają estetykę dachu oraz chronią przed osadzaniem się na nich kurzu, pyłów i innych zanieczyszczeń. Kompletna oferta Budmatu obejmuje wszystkie akcesoria niezbędne do obróbki dachu, ale także dopasowane technicznie i materiałowo rynny, podsufitki, a nawet ogrodzenie. Taki zestaw pozwala otrzymać perfekcyjnie wykończony dom, zgodnie z gustem inwestora.

Blachodachówka modułowa Como.
Blachodachówka modułowa Como.

Przemysław Fałek
Dyrektor Działu Innowacji Produktowej Budmat i Wiceprezes Samesor Oy

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 12 czerwca, 2024

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły