Dachówka ceramiczna

Ponadczasowe pokrycie: dachówka Topas 11V nagrodzona Red Dot Design Award

Bogactwo modeli i kolorów pokryć z dachówek może przyprawić o zawrót głowy, istnieją jednak na rynku takie perełki, które mimo upływu lat nadal wyglądają modnie i świeżo. Takim modelem jest dachówka Topas, która ostatnio zdobyła prestiżową nagrodą Red Dot Design Award.

Topas_nagroda_BRAAS

Dobry surowiec to podstawa – glina, z jakiej wytwarza się dachówki BRAAS – w tym Topas – jest najwyższej jakości. Inżynierowie do spraw materiałów i geologowie rozpoznają jakość niewypalonej gliny poprzez próbę smaku – żując próbkę. W ten sposób można określić ziarnistość znacznie dokładniej niż przy wykorzystaniu maszyny, a także wyczuć organoleptycznie dominację określonych minerałów w mieszance. Dachówki ceramiczne są odporne na działanie wody, a jednocześnie zapewniają możliwość naturalnej wymiany wilgoci z otoczeniem. Ponadto są produktem niezwykle trwałym o bardzo długiej żywotności.

Dzięki połączeniu najwyższej jakości gliny z ponadczasowym designem powstała dachówka trwała, piękna, czysta w formie, ale klasyczna w treści. Topas jest modelem z delikatnym wyprofilowaniem, przez co pokrycie nie jest całkowicie jednorodne, a zgeometryzowany kształt dachówki świetnie sprawdza się w nowoczesnej architekturze, przez co stanowi ona doskonałą alternatywę dla płaskich dachówek. Potwierdzeniem uznania dla tego modelu jest zdobycie przez Topas 11V marki BRAAS prestiżowej nagrody Red Dot Award: Product Design 2016. Jury doceniło czyste linie konturów oraz harmonijny design dachówki. Podczas trwania Stylowej Promocji BRAAS nieco mniejsza wersja tego modelu – Topas 13V – dostępna jest w specjalnych cenach.

Stylowa Promocja BRAAS

Promocją objęte zostały wybrane dachówki premium – modne, eleganckie, o wysokich walorach estetycznych: Teviva, Celtycka i Romańska w technologii Cisar, Rubin 13V, Topas 13V oraz karpiówki Opal w glazurze i glazurze topliwe. O specjalne ceny promocyjne należy pytać w punktach handlowych. Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów.

4.9/5 - (14 votes)

Data publikacji: 28 sierpnia, 2016

Autor:

4.9/5 - (14 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Iwka 1
    piątek, 1 lutego, 2019

    Mieszkam w dzielnicy takich domów i tutaj mozna podziwiać bogactwo kolorów i rodzajów dachówek.Braas to chyba najlepsza firma na rynku,która produkuje prawdziwe cuda.

Podobne artykuły