Na rynku

Poradnik Wykonawcy – jak zamontować membrany dachowe Sarnafil TG/TS oraz Sarnafil G/S

Firma Sika Poland jest częścią światowego koncernu Sika, który przez lata wyrósł na niekwestionowanego lidera w produkcji polimerowych membran hydroizolacyjnych oraz systemów dachowych. W trosce o właściwie montowanie ich produktów oraz o klientów, został właśnie wydany najnowszy Poradnik Wykonawcy. Znaleźć w nim można szereg praktycznych porad i wskazówek dotyczących instalacji membran dachowych Sarnafil TG/TS oraz Sarnafil G/S.

Warto skorzystać z ponad 45-letniego doświadczenia firmy Sika w zakresie systemów dachowych. Na ich korzyść świadczą setki milionów metrów kwadratowych zainstalowanych pokryć dachowych w Polsce i na całym świecie. Systemy dachowe przez oferowane przez Sika to rozwiązania godne polecenia.

Prawdziwą gratką dla zainteresowanych będą zapewne opisy dwóch ciekawych realizacji zamieszczone przez Producenta. Dzięki nim będzie można zapoznać się, jakim wymaganiom projektowym musiała sprostała firma Sika przy wykonaniu pokryć dachowych na hali sportowej w Chęcinach i na basenie w Środzie Śląskiej.

Poradnik Wykonawcy - jak zamontować membrany dachowe Sarnafil TG/TS oraz Sarnafil G/S, Fot. SikaFot. Sika

Więcej informacji na stronie www.pol.sika.com.pl

ASZ

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 25 grudnia, 2013

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły