Warsztat

Porządek z narzędziami

Skrzynki narzędziowe marki Kamasa Tools (szwedzka marka narzędzi wysokiej klasy przeznaczona dla specjalistów) wykonane są z grubej blachy metalowej, posiadają odporną na odkształcenia powierzchnię.

Wygodne rączki zapewniają mocny chwyt, zapobiegając tym samym przed przypadkowym wyślizgnięciem skrzynki z dłoni. Galwanizowane łączniki poszczególnych szuflad zostały wyposażone w wytrzymałe mocowania, odporne na duże obciążenia.

Według Sebastiana Koniecznego z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora narzędzi Kamasa Tools, dobra skrzynka powinna wyróżniać się odpowiednim rozmiarem, pojemnością i materiałami, z których jest wykonana. Niewielki rozmiar umożliwi wygodny transport, odpowiednia pojemność pozwoli na przechowanie większości niezbędnych narzędzi, natomiast konstrukcja skrzynki wykonana z wysokiej jakości materiałów, wydłuży okres jej użytkowania na długie lata.

Skrzynki dostępne są w dwóch wariantach: z 3, 5 lub 7 szufladami, dzięki czemu, w zależności od potrzeby, można zmieścić w nich wszystkie potrzebne narzędzia. Posiadają dodatkowo możliwość blokady za pomocą kłódki, co szczególnie przydaje się podczas transportu skrzynki.

Więcej na: www.kamasatools.com

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 13 czerwca, 2011

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły