Maszyny dekarskie

Postaw na automatyzację produkcji z JOUANEL Industrie – to się opłaca!

Maszyny blacharskie ze sterowaniem CNC firmy JOUANEL Industrie umożliwiają programowanie szerokiego spektrum operacji według specyfikacji. Operację taką, np. gięcie danej obróbki, można zapisać i odtworzyć w dowolnym momencie, co znacznie poprawia wydajność całej firmy, a co za tym idzie, zwiększa opłacalność przy zachowaniu najwyższej jakości i pełnej powtarzalności produkcji danego elementu.

Automatyzacja CNC dopiero teraz osiąga dojrzałość na polskim rynku blacharskim. Elektryczne zaginarki i gilotyny CNC firmy JOUANEL stają się doskonałymi narzędziami, które znacznie skracają czas wykonywania obróbek, a jednocześnie zapewnią komfort wielogodzinnej i bezwysiłkowej pracy.
Pomimo względnie wysokiej inwestycji początkowej, giętarki CNC rekompensują swoje koszty poprzez zmniejszenie marnotrawstwa materiału, zwiększenie wydajności i uniknięcie błędów spowodowanych przez człowieka a przede wszystkim poprzez zmniejszenie nakładów ludzkich – pracę 2 operatorów może wykonywać tylko jedna osoba, co w dzisiejszych czasach nie pozostaje bez znaczenia.

Zaginarki JOUANEL Industrie

Zaginarki JOUANEL Industrie wyposażone w sterowanie graficzne (gama zaginarek PTL i PTS), to jedne z najnowocześniejszych urządzeń do gięcia blach dostępne aktualnie na rynku. Pozwalają one na szybkie wprowadzenie profilu rysując go na ekranie dotykowym. Maszyna automatycznie analizuje możliwości realizacji, a następnie podaje znalezione rozwiązania – sekwencje najszybszego wykonania. Można zapomnieć o błędach wynikających ze złego pozycjonowania blachy lub obrócenia w niewłaściwym momencie – maszyna, w realnym czasie, informuje operatora w formie obrazkowej o właściwym położeniu blachy. Zarówno początkujący użytkownicy jak i blacharze z dużym doświadczeniem nie będą mieli problemu z wykonywaniem skomplikowanych obróbek.

Zaginarki JOUANEL Industrie

Jeśli chodzi o szybkość, i co za tym idzie wydajność pracy, podstawową zaletą zaginarek CNC jest obecność elektrycznego zderzaka tylnego, który nastawia się w sposób automatyczny do każdego gięcia. Zakres przesuwu od 10 mm do nawet 1500 mm (w opcji) pozwoli wykonać niestandardowe, wielkoformatowe obróbki bez konieczności uprzedniego trasowania materiału czy korzystania z szablonu lub miarki (ogromna strata czasu). Dodatkowym atutem są bariery fotokomórkowe umiejscowione na froncie maszyny, dzięki którym zaciskanie belki górnej jest 4-krotnie szybsze w porównaniu do konkurencji, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa pracy. Doposażenie maszyny w automatyczną korektę gięcia to doskonałe rozwiązanie przy codziennej pracy z wieloma, różnymi materiałami i grubościami. Maszyna zapewni precyzyjny kąt gięcia bez względu na specyfikę sprężystości danej blachy.

Zaginarki elektryczne serii PTL i PTS firmy JOUANEL Industrie proponowane są w 4 długościach roboczych: 2100, 2600, 3100 i 4100 mm, i maksymalnych grubościach od 1 do 4 mm dla stali.
JOUANEL Industrie jako jedyny europejski producent, bazując na swoim 70-letnim doświadczeniu, jest w stanie sprostać potrzebom firm blacharskich oferując pełny park maszyn najwyższej światowej klasy.
W bogatej ofercie maszyn CNC firma JOUANEL proponuje również gilotyny, maszyny do profilowania rąbka stojącego oraz linie do cięcia wzdłużno-poprzecznego blachy z kręgów.

Chcesz osobiście przetestować maszyny JOUANEL, poznać ich parametry i możliwości? Odwiedź nasze stanowisko na targach BUDMA w Poznaniu (1.- 4. lutego 2022 r.) lub skontaktuj się z naszym doradcą techniczno-handlowym:

Kamil JURGIELEWICZ
Tel. +48 668 471 327
k.jurgielewicz@jouanel.com
www.jouanel.com

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 4 kwietnia, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Gerald
  poniedziałek, 9 stycznia, 2023

  Thanks for finally writing about > Postaw na automatyzację produkcji z JOUANEL Industrie – to
  się opłaca! – Dekarz i Cieśla fafaslot

 2. Rodney
  niedziela, 29 stycznia, 2023

  Thanks for finally talking about > Postaw na automatyzację produkcji
  z JOUANEL Industrie – to się opłaca! – Dekarz i Cieśla 대전안마

 3. Wilbert
  piątek, 3 lutego, 2023

  Materials like silicone or PVC are suitable when it comes
  to fulfilling both the above aspects. These materials usually work
  even in wet conditions.

 4. Alejandro
  niedziela, 19 lutego, 2023

  Thanks for finally writing about > Postaw na automatyzację produkcji z JOUANEL
  Industrie – to się opłaca! – Dekarz i Cieśla rtp slot

Podobne artykuły