Ubrania robocze

Poznaj spodnie Stretch Snickers Workwear – najbardziej popularne spodnie robocze premium

Szwedzka marka Snickers Workwear posiada w swoim asortymencie blisko 40 modeli długich spodni roboczych w niemal 50 wersjach (nie licząc rodzajów odblaskowych oraz ochronnych). Spośród nich spodnie elastyczne z linii Stretch, przeznaczone do lżejszych prac budowlanych, cieszą się zdecydowanie największą popularnością, nie tylko na rynku polskim.

Cechy wyróżniające spodnie Stretch Snickers Workwear

 1. Charakteryzują się optymalnie wyprofilowanymi nogawkami ułatwiającymi poruszanie się, wzmocnieniami kluczowych miejsc z materiału Cordura® odpornego na ścieranie oraz elastycznym klinem w kroku eliminującym ryzyko rozerwania na tylnym szwie.
 2. Wykonane są z elastycznej 2-kierunkowo mieszanki bawełny i poliestru, wykorzystującej najlepsze cechy obu materiałów, co zapewnia wygodę użytkowania.
 3. Posiadają 4-kierunkowo rozciągliwe panele z tyłu ud, które dodatkowo zwiększają komfort noszenia.
 4. W połączeniu z nakolannikami Snickers Workwear spełniają wymagania normy ochrony kolan EN14404; jest to wynikiem zastosowania systemu pozycjonowania nakolanników KneeGuard Pro, który pozwala na zapewnienie optymalnej ochrony rzepki, dzięki właściwemu usytuowaniu ochraniaczy.
 5. Posiadają ergonomicznie rozmieszczone kieszenie, mocowanie na nóż, miejsce na telefon komórkowy oraz lewo- i prawostronne mocowania na uchwyty narzędziowe.
 6. Dostępne są aż w 41 rozmiarach standaryzowanych, dopasowanych do 5 typów sylwetek; od bardzo niskich, do bardzo wysokich.

Jaki model wybrać?

Spodnie elastyczne o kroju Slim Fit – zyskały szczególne uznanie wśród profesjonalistów dzięki znakomitemu dopasowaniu do ciała. Nadają użytkownikowi nowoczesny wygląd, a ich różnorodna kolorystyka ułatwia dobór do kolorów firmowych oraz własnych preferencji. Wybierz modele:

 • 6241 Stretch AllroundWork (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie),
 • 6341 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych).
Stretch Snickers Workwear 6241 Stretch AllroundWork (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie)
Stretch Snickers Workwear 6241 Stretch AllroundWork (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie)

Spodnie elastyczne o kroju Loose Fit – to oferta dla osób, które preferują komfort i swobodę ruchu, ale przy zachowaniu luźnego kroju w nogawkach.
Wybierz modele:

 • 6251 Stretch AllroundWork (z workami kaburowymi),
 • 6351 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych).
Stretch Snickers Workwear 6351 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych)
Stretch Snickers Workwear 6351 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych)

Całkowicie nowe ogrodniczki robocze Snickers Workwear o kroju Regular. To absolutna nowość planowana przez szwedzkiego producenta na wiosnę 2022. Spodnie elastyczne z szelkami, bazujące na dotychczasowych wersjach Stretch, znakomicie uzupełnią aktualną ofertę. Będzie to idealna propozycja dla rzemieślników wybierających bardziej tradycyjny krój, jak również opcja dla osób noszących na co dzień spodnie do pasa, które chcą mieć w szafie coś o nieco innej funkcjonalności.
Wybierz model:

 • 6051 AllroundWork.
Stretch Snickers Workwear 6051 AllroundWork
Stretch Snickers Workwear 6051 AllroundWork

Więcej informacji o odzieży roboczej Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl


Data publikacji: 26 maja, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły