Warsztat

Poznajcie Arka z Dachsklep.pl

Tytuł tego artykułu jest o tyle przewrotny, że większość z Was już go zna. To doskonały fachowiec, praktyk, a zatem równocześnie profesjonalista i znawca w zakresie najlepszej jakości narzędzi, jakie można zastosować (nie tylko) w branży dachowej. Dziś, pomimo kiepskiej jesiennej pogody, postanowiliśmy zajrzeć do jego sklepu i „uzbroić się” w to, co będzie nam potrzebne w najbliższym czasie. Do sklepu wybraliśmy się w kapciach bo, jak zapewne wielu z Was już się domyśliło, jest to sklep internetowy.

Wysyłkowo i stacjonarnie

W sklepie Arkadiusza Gnata znaleźć można tylko sprawdzone narzędzia w konkurencyjnych cenach, przeznaczone dla dekarzy, blacharzy i cieśli. Asortyment obejmuje produkty znanych marek, których jakość przetestowana została na najbardziej wymagających budowach, co potwierdzają dekarze, z którymi właściciel sklepu, jako organizator szkoleń oraz menager w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy, ma stały kontakt. Obok sprawdzonych narzędzi ręcznych dla dekarzy i blacharzy, w ofercie znaleźć można także elektronarzędzia, branżowe zaginarki do blachy, narzędzia specjalistyczne, automaty zgrzewające, ubrania robocze. Gama sprzedawanych produktów poszerzana jest nieustannie. Nawet jeżeli obecnie nie można znaleźć w sklepie poszukiwanego narzędzia, warto o nie zapytać – w krótkim terminie może zostać dostarczone na zamówienie.

Narzędzia zakupić można zarówno z wysyłką, jak i odebrać stacjonarnie w Ośrodku Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie, przy ul. Promyka 24/26.

DachSklep
W DachSklep posiadamy kompletna ofertę narzędzi Leister

Jakość od początku do końca na Dachsklep.pl

Sklep oferuje nie tylko produkty, bezpieczne płatności, ale także gwarancję i porządne, rzetelne wsparcie posprzedażowe.

– Dobre relacje z klientami i zadowolenie z zamówionych produktów są moim priorytetem – podkreśla Arek. – Stosujemy przejrzystą politykę zwrotów, bez zawiłości prawnych i skomplikowanych procedur – dodaje.

Zgodnie z tą deklaracją, klienci zawsze mają 30 dni na zwrot nieużywanego towaru, oczywiście pod warunkiem, że nie nosi śladów użytkowania i znajduje się w nieuszkodzonym, oryginalnym pudełku.

– Ważną zaletą jest możliwość przetestowania tych narzędzi, a nawet nauczenie się ich obsługi, ponieważ organizuję szkolenia dla wykonawców – zauważa właściciel sklepu.

DachSklep
W DachSklep posiadamy kompletna ofertę zaginarek RDD

Cześć, tu Arek z Dachsklep.pl

Założycielem sklepu jest Arkadiusz Gnat, znany w branży szkoleń dla dekarzy, a jednocześnie manager w Oddziale Mazowieckim Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.Sklep dostępny jest pod adresem Dachsklep.pl.

Arek z DachSklep.pl

Oprócz oferty i cennika narzędzi, znajduje się tam formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego można otrzymać poradę dotyczącą wyboru narzędzi i dodatkowe informacje, również w zakresie leasingu.                           

DachSklep
W DachSklep posiadamy kompletna ofertę narzędzi Stubai

We wszystkich sprawach można pisać

na adres kontakt@dachsklep.pl

lub dzwonić pod numer +48 883 580 220

logo Dachsklep

Data publikacji: 23 listopada, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły