Na rynku

Prawdziwa siła w Grupie Dekarskiej

Grupa Dekarska

Grupa Dekarska, jako ogólnopolska sieć hurtowni pokryć dachowych, ma w swojej ofercie tylko produkty najlepszej jakości. Światowe standardy stosowane podczas produkcji materiałów pozwalają zapewnić inwestorom komfortowe i bezpieczne użytkowanie obiektów. Kluczem do sukcesu na miarę XXI wieku jest jednak powierzenie tych nowoczesnych technologii w ręce doskonałych fachowców.

Grupa Dekarska

Od początku powstania, czyli od 2007 roku, Grupa Dekarska postanowiła związać swoje działanie z renomowanymi i uznanymi na polskim rynku producentami. Zaufanie, jakim jej członkowie zostali obdarzeni, było wynikiem wcześniejszych działań szczególnie w segmencie wykonawczym.
Szacunek dla klienta sprawia, że najważniejsze w rozmowie jest zrozumienie jego potrzeb. Empatia, z jaką członkowie Grupy Dekarskiej podchodzą do inwestorów, w istotny sposób wpływa na zbudowanie wzajemnego zaufania. O wiele łatwiej jest dzięki temu rozmawiać oraz prezentować nowoczesne technologie i systemowe rozwiązania, które są obecnie promowane przez producentów materiałów dekarskich.

Grupa Dekarska

Każde działanie zmierza do osiągnięcia zakładanego celu. Można bazować na własnych umiejętnościach – wartość jednostki jest bardzo ważna. Doświadczenie wskazuje jednak, że praca zespołowa jest skuteczniejsza. W grupie działa się efektywniej i zdecydowanie łatwiej jest zrealizować nawet najbardziej śmiałe plany.

Krzysztof Pruszyński, Prezes Zarządu Pruszyński sp. z o.o.

Krzysztof Pruszyński, Prezes Zarządu Pruszyński sp. z o.o.

“Związki firmy Pruszyński sp. z o.o. z Grupą Dekarską trwają nieprzerwanie od jej powstania, to jest od 2007 roku. Od samego początku ogromnie cenimy zaangażowanie, kunszt oraz rzetelne podejście pracowników i dekarzy związanych z tą organizacją. Grupa Dekarska jest cenionym partnerem w biznesie oraz solidnym i terminowym płatnikiem. Co bardzo istotne, zrzesza w swoich szeregach profesjonalistów angażujących się w działania prospołeczne. Współpraca z Grupą Dekarską zawsze układała się pomyślnie i liczę na jej owocną kontynuację.”

Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska

Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska

“Filozofia marki BMI Braas od lat jest niezmienna – dla nas dach to nie tylko materiał, ale zintegrowany system, w którym estetyka idzie w parze z niezawodnością i gwarancją bezpieczeństwa. Dlatego z pełnym przekonaniem podejmujemy współpracę z podmiotami, które myślą podobnie, a jakość produktów i usług ma dla nich fundamentalne znaczenie. Do takich firm zalicza się Grupa Dekarska – w rzeczywistości Grupa firm rodzinnych, małych i dużych, o jednolitej filozofii działania rynkowego. Od początku jej istnienia, czyli od 14 lat, razem skutecznie rozwijamy rynek pokryć dachowych na terenie województw mazowieckiego i podlaskiego. Wspólnie osiągane wyniki sprzedaży znacząco przekraczały średnie rynkowe. Wysoka sprzedaż to efekt wspólnej dbałości nie tylko o jakość obsługi i produktu, ale też o jakość wykonawstwa. Każdemu klientowi zależy, żeby jego dach służył lata. Dzięki programowi certyfikacji dekarzy prowadzonemu przez BMI Braas zarówno my, jak i Grupa Dekarska, dysponujemy bazą doświadczonych oraz przeszkolonych fachowców, którzy dbają o prawidłowy montaż pokrycia.”

Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO sp. z o.o.

Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO sp. z o.o.

„Razem możemy więcej”, to hasło przewodnie Grupy Dekarskiej, które idealnie wpisuje się w filozofię naszej współpracy. FAKRO rozpoczęło kooperację z Grupą od samego początku jej istnienia, dostrzegając wielki potencjał we wspólnej działalności na rynku budowlanym. Przez 14 lat aktywności jesteśmy pewni, że członkowie Grupy Dekarskiej prezentują najwyższy poziom profesjonalizmu, dbając o jakość świadczonych usług. Otwartość i wręcz przyjacielskie relacje, jakie łączą Grupę Dekarską i FAKRO, to także wielki atut naszej kooperacji. Rola naszej współpracy jest nie do przecenienia, bo Grupa jako sprzedawcy i wykonawcy, montujący okna dachowe FAKRO w połaci dachu, współuczestniczą w rozwoju systemu montażu naszych produktów, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. FAKRO w tym roku obchodzi okrągły jubileusz 30-lecia istnienia. Na swojej drodze spotkaliśmy wielu kontrahentów, ale Grupa Dekarska to wyjątkowy partner, dlatego liczymy na dalszą, długoterminową współpracę.

Grzegorz Pucek, Business Director Roofing Central Eastern Europe

Grzegorz Pucek, Business Director Roofing Central Eastern Europe

“Grupa Dekarska dla Ruukki Polska to długoletni i strategiczny partner handlowy. Nasza współpraca opiera się na zaufaniu i zrozumieniu wzajemnych potrzeb biznesowych, co jest gwarantem umacniania pozycji rynkowej obu spółek. Jasno zdefiniowana strategia działania Grupy powoduje, że bez obaw angażujemy się we wspólne działania promocyjne oraz handlowe z korzyścią dla inwestorów i wykonawców. Przed nami jeszcze wiele lat udanej współpracy.”

Mirosław Jaroszewicz, Członek Zarządu Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.

Mirosław Jaroszewicz, Członek Zarządu Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.

“Grupa Dekarska jest dla Wienerberger Ceramika Budowlana długoletnim partnerem biznesowym. Współpraca opiera się nie tylko na relacjach handlowych w zakresie rozwiązań dachowych Koramic, ale także wspólnej dbałości o profesjonalne doradztwo dla inwestorów. Właściciele Grupy Dekarskiej będący mistrzami dekarstwa utrzymują wysoki poziom profesjonalizmu przedstawicieli firmy, stąd też chętnie włączają się w działania edukacyjno-szkoleniowe proponowane przez Wienerberger. Działania na rzecz środowiska dekarskiego oraz profesjonalna obsługa inwestorów pozwalają wspólnie z sukcesem promować ceramiczne rozwiązania dachowe.”

Jacek Siwiński, Prezes VELUX Polska

Jacek Siwiński, Prezes VELUX Polska

Grupa Dekarska jest naszym długoletnim i zaufanym partnerem biznesowym, którego zawsze chętnie polecamy naszym klientom. Firma profesjonalnie doradza przy doborze produktów, a także oferuje montaż okien dachowych VELUX. Zarówno właściciele, jak i pracownicy firmy są mistrzami dekarstwa, którzy mają wieloletnie doświadczenie w realizacji przeróżnych projektów budowlanych. Przedstawiciele firmy są zawsze na bieżąco w trendach, nowościach i promocjach, a także działają społecznie na rzecz branży i środowiska dekarskiego – za co szczególnie ich cenimy.

Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska

Mimo aktualnej sytuacji wywołanej epidemią wirusa SARS-CoV-2 z optymizmem patrzymy w przyszłość. Wierzymy, że współpraca z Grupą Dekarską będzie się w kolejnych latach rozwijać i przynosić korzyści nie tylko naszym firmom, ale także inwestorom. Liczymy również na poszerzenie obszaru działania, aby te dobre praktyki pokazywać również w innych regionach.

Funkcjonowanie w zespole, szczególnie takim, w którym zaufanie i możliwość wspierania się jest naczelną wartością, powoduje że praca staje się przyjemnością. Wzajemne dobre relacje pozwalają działać z większą pewnością siebie. Świadomość, że otaczają nas właściwi ludzie otwiera nam wiele nowych możliwości.

Grupa Dekarska

Wymiana doświadczeń, to ważny element rozwoju, który znacząco ułatwia i przyspiesza osiągnięcie celu. Przy obecnym tempie rozwoju firm biegłość w działaniu powinna być wynikiem korzystania ze schematów wypracowanych przez innych. W ogólnym zabieganiu nie można zapomnieć o zastanowieniu się nad tym, z czym przyjdzie się nam zmierzyć jutro. Warto zadbać o to, by przyszłość nas nie zaskoczyła. Praca w Grupie ułatwia doskonalenie się, rozwija i inspiruje.

Grupa Dekarska

Niezwykle ważnym elementem w kontaktach z klientem jest doświadczenie w wykonawstwie. Rozmowa z inwestorem na temat wyboru materiałów i doboru odpowiednich technologii jest łatwiejsza, jeśli opiera się na znajomości sztuki dekarskiej. Mocny związek między dystrybucją materiałów, a ich montażem stał się w ostatnich latach nieodzownym elementem umożliwiającym łatwiejsze pozyskanie klienta. Oczywiście bardzo ważna jest najwyższa jakość materiałów, ale dopiero połączenie ich z niezawodnym wykonaniem daje szansę na ostateczny sukces i najwyższą ocenę w oczach inwestora.

Grupa Dekarska zaprasza do współpracy!

5/5 - (22 głosów)

Data publikacji: 26 marca, 2021

5/5 - (22 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły