Warsztat

PREBENA proponuje: kompresory WARRIOR

Firma PREBENA stale rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia pneumatyczne oraz niezbędne dla nich źródła zasilania. Obecnie posiada najnowszą propozycję dedykowaną do prac budowlanych, gdzie urządzenia niejednokrotnie zmieniają swoje miejsce i są często transportowane.


Kompresory PREBENA WARRIOR 255 oraz WARRIOR 435 to idealne urządzenia na placu budowy. Zostały tak zaprojektowane, aby maksymalnie połączyć parametry techniczne z praktycznymi, czyli zamontowano wydajny silnik i optymalnej pojemności zbiorniki i połączono to z solidną, aczkolwiek lekką konstrukcją nadającą się do transportu i pracy w utrudnionych warunkach. Nisko osadzony środek ciężkości pozwala na bezpieczny transport w samochodzie bez obawy o przewrócenie się urządzenia.

PREBENA proponuje: kompresory WARRIOR

Główne cechy tych sprężarek to:

  • solidna rama chroniącą silnik,
  • długi kabel zasilający (10 m),
  • duże koła ułatwiające transport (nawet po schodach),
  • wygodna, składana rączka,
  • czytelna tablica z manometrami oraz dwoma wyjściami na przewody pneumatyczne,
  • uchwyt do montażu węża na bębnie o długości 30 metrów.

Dwa modele

Mniejszy – WARRIOR 255 oferuje zbiornik 20 litrów i wydajność 256 l/min. oraz ciśnienie max. 10 bar. Większy brat – WARRIOR 435 posiada zbiornik 25 litrów, a dzięki silnikowi dwucylindrowemu – wydajność 433 l/min. oraz ciśnienie robocze max 10 bar. Co istotne, podane wartości zostały zmierzone podczas rzetelnych testów przy ciśnieniu na poziomie 6 bar, dając informacje o faktycznej wydajności urządzeń podczas obciążenia, a nie teoretycznej, często mierzonej przy ciśnieniu 2-3 bar, co znacznie podkręca wyniki na papierze, lecz w rzeczywistości podczas pracy urządzenia nie dają sobie rady z dostarczeniem wystarczającej ilości powietrza. Urządzenia znajdą zastosowanie na placach budowy, w warsztacie, serwisie, garażu, a dzięki kompaktowej budowie mogą zawsze zostać przetransportowane w inne miejsce.

PREBENA – POLSKA
tel. 618 676 728
www.prebena.com.pl

4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 6 kwietnia, 2016

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły