Na rynku

Premia w gotówce, darmowa dostawa, program poleceń – merXu przedłuża promocje do 31.08

Firmy z branży przemysłowej szukające oszczędności w kosztach prowadzenia działalności wciąż mogą skorzystać z promocji oferowanych przez europejską platformę handlową merXu. Do 31.08 czeka na nie premia w gotówce do 700 zł, darmowa dostawa do 1300 zł oraz atrakcyjny program poleceń.

Ponad 8 mln produktów i usług z 8 europejskich krajów dostępnych na merXu

Na europejskiej platformie handlowej merXu dostępnych jest aktualnie ponad 8 mln produktów i usług w konkurencyjnych cenach. Oferty pochodzą od zweryfikowanych dostawców z Polski, z Czech, z Niemiec, z Litwy, z Estonii, z Węgier, z Rumunii i ze Słowacji. Wdrożony proces weryfikacji na poziomie przyjmowania zgłoszeń pozwala platformie zagwarantować pełne bezpieczeństwo transakcji. To z kolei zwiększa jej wiarygodność w oczach aktualnych i przyszłych użytkowników, których baza powiększa się w dynamicznym tempie.

Zarówno produkty sprzedawane za pośrednictwem merXu, jak i doskonale uzupełniające je usługi przypisywane są do odpowiednich kategorii na platformie. Wśród nich znajdują się takie, jak: bezpieczeństwo, budownictwo, chemia i metalurgia, elektrotechnika, HoReCa, narzędzia, ogrzewanie i hydraulika, oświetlenie, przemysł i budowa maszyn, rolnictwo, wyposażenie biur i przedsiębiorstw.

Szeroki wachlarz tematyczny i intuicyjny interfejs serwisu sprawiają, że wszystkie firmy z branży przemysłowej są w stanie w bardzo wygodny sposób znaleźć i zamówić na merXu to, czego aktualnie najbardziej potrzebują. I to nie tylko na rynku krajowym, ale i na rynkach międzynarodowych. W przypadku gdy poszukiwany produkt lub usługa są niedostępne w aktualnej ofercie, możliwe jest złożenie zapytania ofertowego na głównej stronie portalu.

180 zł, 700 zł, a nawet 1300 zł można w sierpniu zaoszczędzić, robiąc firmowe zakupy na merXu

Biorąc pod uwagę trudności polskich firm, z którymi te borykają się przez sytuację ekonomiczną w kraju i na świecie, właściciele platformy merXu zdecydowali się przedłużyć promocje obowiązujące w lipcu aż do końca sierpnia 2022. Wśród nich króluje darmowa dostawa dla zamówień krajowych i międzynarodowych, zwrot premii w gotówce za dokonywanie transakcji międzynarodowych oraz program poleceń na bardzo atrakcyjnych warunkach.

W ramach darmowej dostawy merXu pokrywa do 1300 zł miesięcznych kosztów transportu dla transakcji międzynarodowych i do 100 zł dla transakcji krajowych (łączna wartość krajowych dostaw może wynieść maksymalnie 1300 zł miesięcznie, jednak jednorazowo nie może przekroczyć 100 zł). Kolejną promocją jest Cash box, dzięki któremu zarejestrowane na platformie firmy mogą otrzymać nawet 700 zł zwrotu miesięcznie. Wystarczy, że zrobią zakupy u międzynarodowych dostawców i wgrają fakturę do wewnętrznego systemu.

Użytkownicy merXu chętnie korzystają też z programu poleceń, dzięki któremu zarabiają, pomagając powiększać społeczność przedsiębiorców obecnych na platformie. Gdy zaproszona firma zrobi pierwsze zakupy za pośrednictwem serwisu na kwotę min. 1300 zł w ramach jednej faktury, firma polecająca otrzymuje 180 zł. Szczegóły aktualnych promocji znaleźć można w Centrum Pomocy merXu.

Darmowa rejestracja na merXu i dostęp do wszystkich funkcjonalności europejskiej platformy handlowej

Na merXu warto zarejestrować się nie tylko po to, by móc korzystać ze wszystkich aktualnych i przyszłych promocji, ale również po to, by ułatwić sobie codzienną pracę. Zwłaszcza tę związaną z poszukiwaniem produktów i usług oraz ich zakupem.

Europejska platforma handlowa posiada wbudowany komunikator z translatorem, który tłumaczy rozmowy z zagranicznymi kontrahentami w czasie rzeczywistym. Dzięki temu polscy przedsiębiorcy bez problemu mogą dokonywać indywidualnych ustaleń z firmami z Czech, z Niemiec, z Litwy, z Estonii, z Węgier, z Rumunii czy ze Słowacji dotyczących np. personalizacji danego produktu, warunków dostawy itd.

Zarówno rejestracja, jak i korzystanie ze wszystkich funkcjonalności platformy są zupełnie darmowe. To sprawia, że dołączenie do społeczności merXu nie niesie dla przedsiębiorców żadnego ryzyka, a może okazać się świetnym sposobem na rozwój biznesu, zoptymalizowanie jego codziennego funkcjonowania i znalezienie firmowych oszczędności.


Data publikacji: 4 sierpnia, 2022

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły