Na rynku

Prestiżowe nagrody branży dekarskiej SuperDekarz 2023 przyznane! 

5 kwietnia odbyła się uroczysta gala, która stanowiła zwieńczenie 15. edycji programu SuperDekarz. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele branży dekarskiej oraz budowlanej, partnerzy biznesowi, pracownicy oraz przedstawiciele mediów. Gala SuperDekarz 2023 była okazją do wyróżnienia zwycięzców rankingu, a także do podsumowań i wyznaczenia planów na kolejny rok.

Nagrody SuperDekarz 2023 to prestiżowe wyróżnienie dla wykwalifikowanych rzemieślników z branży, prezentujących najwyższe standardy i nieustannie dążących do doskonalenia swoich umiejętności. Laureaci są wybierani na podstawie oceny zgłoszonych projektów, które wykorzystują produkty i rozwiązania Braas.

– Dekarze są dla nas nie tylko partnerami biznesowymi, ale także ambasadorami naszej branży oraz marek Braas i Icopal. To dzięki nim, ich umiejętnościom, wysokim standardom pracy i zaangażowaniu, Polacy mogą cieszyć się bezpiecznym dachem nad głową. Doceniamy naszą współpracę nie tylko przy dużych projektach, szkoleniach w BMI Academy czy wydarzeniach branżowych, ale również na co dzień. Zawsze mogą liczyć na wsparcie techniczne i eksperckie ze strony BMI Polska – mówi Konrad Machula, Dyrektor Zarządzający Europy Wschodniej Grupy BMI, Prezes BMI Polska.

Laureaci programu SuperDekarz 2023

Nagrodę główną SuperDekarza 2023 otrzymał w tym roku Andrzej Bylski z firmy Bylski Andrzej. Usługi ogólnobudowlane. Bylski podkreślił, że praca dekarza to nie tylko układanie dachów, lecz przede wszystkim pasja, ciągłe doskonalenie i budowanie bezpiecznych domów, które stanowią miejsce do życia i spełniania marzeń Polaków. Zwycięzca podziękował za wsparcie firmie Braas, której produkty i rozwiązania pozwalają mu wykonywać pracę na najwyższym poziomie.

1 miejsce SuperDekarz 2023, oraz Mistrz Akcesoriów 2023 oraz Nagroda region północ -- Andrzej Bylski
1 miejsce SuperDekarz 2023, oraz Mistrz Akcesoriów 2023 oraz Nagroda region północ — Andrzej Bylski

Tuż za nim w rankingu uplasowali się Łukasz Budzyński z Zakładu Blacharsko-Dekarskiego Budzyński Łukasz, zajmując drugie miejsce, oraz Grzegorz Adamczyk z ALLBUD, który zajął trzecie miejsce.

Nagrody w kategoriach specjalnych otrzymali:

Mistrz Akcesoriów 2023 – Andrzej Bylski (Bylski Andrzej. Usługi ogólnobudowlane)

Mistrz Gwarancji Systemowej 2023 – Piotr Pasternok (PPHU Pasternok)
Debiut Roku 2023 -- Roman Domański
Debiut roku 2023 – Roman Domański (Roman Domański Usługi Blacharsko-Dekarskie)
SuperKobieta Roku 2023 -- Marta Orłowska
SuperKobieta 2023 – Marta Orłowska

Podczas gali wyróżniono również laureatów w regionach:

Nagroda Region wschód -- Jerzy Łączyński
Nagroda Region Wschód – Jerzy Łączyński (Domino Dach)
Nagroda Region zachód -- Marcin Kaczmarek
Nagroda Region Zachód – Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek)
1 miejsce SuperDekarz 2023, oraz Mistrz Akcesoriów 2023 oraz Nagroda region północ -- Andrzej Bylski
Północ – Andrzej Bylski (Bylski Andrzej. Usługi ogólnobudowlane)
3 miejsce 2023 oraz nagroda Region południe -- Grzegorz Adamczyk
Południe – Grzegorz Adamczyk (ALLBUD)

W tegorocznej edycji SuperDekarz zgłoszono wykonanie około miliona m2 powierzchni dachów. Najczęściej wykorzystywano w nich dachówki betonowe, co tylko potwierdza widoczne od kilku lat coraz większe zainteresowanie  tym rodzajem pokrycia. Dekarze najchętniej sięgali po modele dachówek betonowych Teviva, Bałtycka, Celtycka oraz ceramicznych Turmalin, Rubin oraz Topas, co świadczy o rosnącej popularności trendów minimalistycznych oraz nowoczesnych, wysokiej jakości rozwiązań architektonicznych.


Data publikacji: 15 kwietnia, 2024

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły