Maszyny dekarskie

Prod-Masz dostosowuje ofertę do potrzeb klientów

Zazwyczaj firma Prod-Masz dekarzom kojarzy się z produkcją maszyn blacharskich w postaci zaginarek. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przedsiębiorstwo ciągle poszerza swoją ofertę.

Zaginarki to podstawa

Zaginarki do blach stanowią ważną część oferty firmy Prod-Masz. O uniwersalności zaginarki decyduje przede wszystkim właściwe uwzględnienie maksymalnej długości roboczej, która, w zależności od modelu, wynosi od 1400 mm (np. model ZGR 1400/1,2) do 4140 mm (np. model ZGR 4000/0,65). Maksymalna długość robocza wpływa z kolei na masę urządzenia, która w przypadku zaginarek z oferty firmy Prod- Masz mieści się pomiędzy 150 a 1200 kg. Nie mniej ważny jest wybór zaginarki pod względem grubości blachy, która będzie cięta i gięta. Parametr ten zależy przede wszystkim od materiału wykonania blachy. Stąd też maksymalne grubości blachy wynoszą od 0,65 do 1,2 mm. Za ważny parametr pracy zaginarki uznaje się maksymalny kąt zaginania wynoszący do 155°. Jednak w razie potrzeby producent jest w stanie wykonać urządzenie z maksymalnym kątem zaginania wynoszącym 165°

Co jeszcze?

W kontekście ciągle poszerzanej oferty firmy Prod-Masz warto zwrócić uwagę na nożyce krążkowe, zawijarki krawędziowe, żłobiarki, giętarki oraz zwijarki. Przydatne rozwiązanie stanowią maszyny hydrauliczne znajdujące zastosowanie nie tylko podczas prac dekarskich ale i blacharskich. Wszystkie maszyny mają certyfikat bezpieczeństwa CE.

Prod-Masz dostosowuje ofertę do potrzeb klientów

Należy podkreślić, że Prod-Masz jest w stanie wykonać wszelkie remonty, naprawy, a także kompleksowe modernizacje parków maszynowych. Kluczową rolę odgrywa stała dostępność materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych.

Na etapie wyboru odpowiedniego urządzenia warto skorzystać ze specjalistycznego doradztwa zarówno technicznego jak i technologicznego.

5/5 - (8 votes)

Data publikacji: 10 marca, 2015

Autor:

5/5 - (8 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły