Na rynku

Profesjonaliści testują elektronarzędzia z niebieskiej linii Bosch – druga edycja programu Bosch ProTeam rozpoczęta

Rozpoczynająca się druga edycja programu Bosch ProTeam skierowana jest do profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi zainteresowanych testowaniem sprzętu i podzieleniem się swoimi opiniami z innymi. W drugiej edycji programu Bosch ProTeam wybór produktów do testowania jest jeszcze większy niż w zeszłym roku. Osoby, które chcą wziąć udział w programie mogą deklarować swoje uczestnictwo od 1 marca na stronie www.bosch-pro-team.com. Na stronie tej zamieszczony jest także szczegółowy regulamin oraz wyniki testów.

Hasło przewodnie zainicjowanego wiosną 2009 roku programu Bosch ProTeam „Zostań testerem produktów Bosch ProTeam!“ przyciągnęło setki rzemieślników do udziału w akcji testowania elektronarzędzi z niebieskiej linii Bosch. Tak duże zainteresowanie projektem sprawiło, że w roku 2010 poszerzono ofertę narzędzi do testowania, a na stronie internetowej www.bosch-pro-team.com wprowadzono więcej możliwości interaktywnej komunikacji. Publikowanie raportów z przeprowadzonych testów wzbogacone zostało o opcje zamieszczania relacji wideo lub zdjęć. Marek Krajewski, Brand Manager odpowiedzialny za sprzedaż narzędzi z linii niebieskiej Bosch w Polsce, wyjaśnia, iż dalszy rozwój platformy służącej rzemieślnikom do szybkiej wymiany doświadczeń jest związany z dużym zainteresowaniem pierwszą edycją programu i wysoką jakością prac nadsyłanych przez uczestników.

Asortyment urządzeń przeznaczonych do testów w drugiej edycji programu ProTeam 2010 Bosch został znacznie zwiększony. Od marca 2010 możliwością testowania objęte zostały nowe, kompaktowe gwoździarki pneumatyczne GSN 90-34 DK Professional, zapewniające szybką i efektywną pracę przy obróbce drewna. Profesjonalni użytkownicy mają również możliwość testowania gwoździarek do sztyftów GSK 64 Professional i GSK 50 Professional. Ponadto w programie testowane mogą być także szlifierka akumulatorowa GWS 18 V-LI i wyrzynarki GST 150 CE Professional i GST 150 BCE Professional. Kolejne produkty, takie jak piły łańcuchowe, wkrętarka akumulatorowa, wyrzynarki rotacyjne i młoty udarowo-obrotowe i udarowe, będą sukcesywnie wprowadzane na rynek i włączane do programu Bosch ProTeam.

4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 19 marca, 2010

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. praktyk
    wtorek, 19 maja, 2020

    Jeśli narzędzia będą testowane przez profesjonalistów,to można być pewnym,że po takich testach będzie wiadomo które narzędzia są bardzo dobre ,a które tylko przeciętne.Dobrze,że organizowane są takie profesjonalne testy.

Podobne artykuły