Elektronarzędzia

Profesjonalna sztyfciarka akumulatorowa GSK 18 V-LI firmy Bosch

Sztyfciarka akumulatorowa GSK 18 V-LI Professional znacznie ułatwia i przyspiesza mocowanie listew maskujących i przypodłogowych oraz desek, a także pomaga w układanie parkietów i wykańczaniu wnętrz. Urządzenie można także bez problemu wykorzystać do mocowania listew okiennych i drzwiowych.

Gwoździarka zasilana jest akumulatorem litowo-jonowym klasy Premium, dzięki czemu urządzenie jest zawsze gotowe do użycia. Ponadto wyróżnia się wysoką wydajnością. Szlifierka akumulatorowa GSK 18 V-LI Professional umożliwia wbicie do 700 sztyftów na jednym cyklu ładowania akumulatora. Do podniesienia jej wytrzymałości i niezależności przyczynia się także brak naboju gazowego stosowanego w innych tego typu elektronarzędziach. Do ochrony obrabianych materiałów przed uszkodzeniem służy system „Wood Protection”, blokujący mechanizm wyzwalania strzału w przypadku opróżnienia magazynku. Natomiast bezstopniowa regulacja głębokości wbijania sztyftów gwarantuje precyzyjny i szybki efekt. Model GSK 18 V-LI Professional umożliwia również beznarzędziowe usunięcie z mechanizmu zablokowanego sztyftu.

Wymiary sztyfciarki – długość 318 mm, szerokość 94 mm i waga 3,5 kg – sprawiają, że jest wyjątkowo kompaktowym narzędziem. Dzięki zwartej konstrukcji świetnie sprawdza się w miejscach trudno dostępnych lub wymagających trzymania urządzenia nad głową. Podczas przerw w pracy, gdy nie korzystamy z urządzenia, sztyfciarkę można wygodnie umieścić na zintegrowanym haku.

Więcej na: www.bosch.pl

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 14 listopada, 2011

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    wtorek, 14 lipca, 2020

    Tylko profesjonalna niezawodna sztyfciarka sprawdzi się w codziennej ciężkiej pracy na budowie.Warto inwestować w takie profesjonalne urządzenia jak sztyfciarka akumulatorowa GSK 18 V-LI ponieważ takie profesjonalne nażędzia mogą zapewnić ciągłość pracy na budowie.

Podobne artykuły