Warsztat

Profesjonalne narzędzia dla dekarzy, cieśli i producentów domów drewnianych

Firma B.PRO Polska jest producentem profesjonalnych narzędzi, które są szeroko stosowane i sprawdzone przez dekarzy, cieśli i producentów domów drewnianych.


O tym, że warto używać profesjonalnych narzędzi i maszyn nie trzeba przekonywać właścicieli firm budowlanych. Takie narzędzia są trwałe, wydajne, bezpieczne i tanie w eksploatacji.
Stojąc przed wyborem narzędzi warto sięgnąć do oferty firmy B.PRO Polska. Można z niej wybrać przede wszystkim gwoździarki gazowe i pneumatyczne, a także sztyfciarki, zszywacze oraz kompresory.

Oferta

Do wyboru jest również szeroki asortyment w zakresie elementów złącznych – gwoździ, zszywek, sztyftów, wkrętów konstrukcyjnych i tarasowych, których B.PRO Polska jest producentem.
W ofercie B.PRO Polska znajdziemy maszynę do układania łat na dachu potocznie nazywaną „łaciarką”, która dzięki swojej konstrukcji i technicznemu zaawansowaniu pozwala na zwiększenie wydajności łatowania i skrócenie prac montażowych. Do wyboru są również wkrętarki sieciowe i akumulatorowe, zakrętarki nożyce do cięcia blach, akcesoria pneumatyczne i urządzenia pomiarowe.
Należy mieć na uwadze fakt, że narzędzia i maszyny projektuje się właśnie pod kątem profesjonalnego zastosowania przez dekarzy, cieśli oraz firmy wykonujące budynki w technologii drewnianej i prefabrykowanej.

Szycie na miarę

Firma B.PRO Polska oprócz standardowej oferty ma również zaplecze techniczne do tego aby zaprojektować i wyprodukować inne specjalistyczne narzędzia i maszyny z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników. Chodzi głównie o maszyny do łatowania (łaciarki), specjalistyczne moduły zszywające przeznaczone do linii firmy Weinmann czy linie do montażu stropów. Dział techniczny dba o ciągłe doskonalenie jakości produktów i zwiększanie wydajności wytwarzanych narzędzi i maszyn.

Pomoc przy wyborze

Na etapie wyboru odpowiedniego sprzętu służą pomocą doradcy techniczno-handlowi obsługujący teren całego kraju. Oprócz tego w Polsce działa sieć dystrybutorów. To właśnie tym sposobem klient zyskuje narzędzia ściśle dobrane do potrzeb. Warto podkreślić, że klient może przetestować narzędzia przed zakupem bezpośrednio w miejscu wykonywanych prac.

Serwis

B.PRO Polska zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a wszystkie części zamienne i materiały eksploatacyjne są dostępne w magazynie serwisowym. Koszt transportu i naprawy narzędzi w okresie gwarancji pokrywa producent.
Dodatkowo klienci, B.PRO Polska są objęci programem ochrony kupującego „FULL SERVICE”, wszystkie zakupione narzędzia są objęte rocznym ubezpieczeniem od kradzieży, przypadkowego uszkodzenia, zniszczenia, pożaru, zalania.
Aby dowiedzieć się więcej o B.PRO Polska i przetestować nasze rozwiązania, zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budowlane Budma. Poznań 7-10 lutego, pawilon nr 7 stoisko 29.

B.PRO Polska
05-530 Tomice, ul. Europejska 4
tel. (022)715-99-99, fax (022) 244-52-79
e-mail: biuro@bpro.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 17 marca, 2017

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły