Obróbki dekarskie

Profesjonalne narzędzia i obróbki blacharskie Piastek

Firma Piastek dostarcza profesjonalne narzędzia dekarskie. Oprócz tego świadczy kompleksowe usługi w zakresie blacharstwa budowlanego, dekarstwa i ciesielstwa.

Narzędzia Piastek

W zakresie narzędzi oferowane są różnego typu cęgi – Piccolo, proste, kątowe, uniwersalne oraz zaciskacze – rynnowe, okapu, rąbka podwójnego i pojedynczego. Warto również wspomnieć o nożycach, kowadłach i młotkach. Oferowane narzędzia pochodzą od renomowanych producentów, takich jak MASC, PERKEO i STUBAI. Wszystkie narzędzia są trwałe i ekonomiczne, co przełoży się na jakość i wydajność pracy.

Gotowa obróbka komina na wymiar
Gotowa obróbka komina na wymiar

Obróbki blacharskie Piastek

Firma Piastek wykonuje obróbki blacharskie na rąbek stojący. Są one gięte pod kątem każdego rodzaju pokrycia w palecie kolorystycznej RAL. W zależności od preferencji klienta wykorzystuje się blachę aluminiową Prefa, stalową blachę powlekaną lub blachę tytanowo-cynkową Rheinzink. Wykonywane obróbki m.in. obejmują obróbki blacharskie komina. Wytwarza się je na dowolny wymiar i kąt dachu 0-55°. Obróbki mogą być również wykonane z blachy powierzonej. Obróbka ma dwie części, gdzie przednia część jest zakończona samoprzylepną taśmą aluminiową 3D do uformowania na pokrycia faliste (dachówka, blachodachówka itp.).

Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami
Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami

Ponadto firma Piastek wykonuje obróbki blacharskie attyki na rąbek stojący, a także parapety z zarobionymi boczkami, czapy na komin (blacha nierdzewna, kwasówka, czapa żaro- i kwasoodporna). Warto również wspomnieć o pasach podrynnowych, wiatrownicach oraz obróbkach balkonu i tarasu. Klient może skorzystać z usługi profilowania blachy na rąbek stojący wykonanej na budowie.

Reasumując, można powiedzieć, że specjalnością firmy Piastek są pokrycia na rąbek stojący przy użyciu różnych rodzajów blach łącznie z miedzią. O profesjonalizmie w tym zakresie zadecydowało bogate doświadczenie zdobyte przy wykonywaniu zarówno dachów, jak i elewacji.

F.P.H.U. PIASTEK
Tomasz Piestrzyński
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
tel. +48 609 789 090
www.piastek.pl

4.9/5 - (32 votes)

Data publikacji: 13 czerwca, 2020

Autor:

4.9/5 - (32 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wiktor
    sobota, 13 czerwca, 2020

    Obróbki blacharskie to etap końcowy. Ten etap świadczy o kunszcie wykonawcy. Czy wszystko wykonał prawidłowo i nie pojawią się zacieki, podciekanie itd a jednocześnie te detale będą wykonane starannie i estetycznie. Profesjonalne narzędzia to podstawa tu nie ma miejsca na amatorkę . F-ma Piastek ma zatem pole do popisu dostarczając komplet doskonałych narzędzi.

  2. Andrzej
    sobota, 13 czerwca, 2020

    Piastek ma całkiem fajne narzędzia dekarskie manualne, wszystko co jest potrzebne. wsparcie techniczne i realizacje są przydatne. dobrze wiedzieć, że można zwrócić do nich o pomoc.

Podobne artykuły