Elektronarzędzia

Profesjonalne przecinarki do glazury

Układanie glazury to dyscyplina precyzyjna. Dokładne, czyste cięcie to krok w kierunku szybkiego dopasowania kolejnych komponentów. Perfekcyjne wykończenie III wymaga precyzyjnego docinania elementów, a najlepszym rozwiązaniem do tego są przecinarki do glazury Husqvarna.

Mobilność i komfort pracy

Docinanie glazury, wymaga precyzyjnego sprzętu. Narzędzia diamentowe Husqvarna są do tego celu idealne. Solidne i niezawodne silniki, w połączeniu z najlepszymi tarczami do cięć w ceramice, kamieniu naturalnym, czy szkle, to tajemnica perfekcyjnego dopasowania detali wykończeniowych. Tak dopracowane szczegóły, znacznie poprawiają wizerunek wykonawcy i stają się jego wizytówką. Od razu widać, kto inwestuje w jakość i kupuje właściwe maszyny do realizowania przyjętych prac.

Przecinarki do glazury marki Husqvarna, to produkt doskonalony od lat. Nie ma tu miejsca na kompromisy w sprawie jakości komponentów użytych do produkcji, czy w kwestiach związanych z ergonomią i wygodą użytkownika. Właściwa pozycja, pewne prowadzenie narzędzia i bezpieczne usytuowanie ciętego elementu, to podstawa szybkiej i wydajnej pracy. Kompaktowe wymiary przecinarek oraz akcesoria w postaci komfortowych stojaków pozwalają też na łatwy transport urządzeń i szybkie przygotowanie do działania na budowie.

Obudowy niektórych modeli wyposażone są w kółka, dzięki którym przemieszczanie na miejscu pracy jest o wiele prostsze. Zintegrowane lub opcjonalne stojaki, pozwalają na optymalne ustawienie i wypoziomowanie maszyny. W takich warunkach, operator pracuje w pozycji możliwie zbliżonej do naturalnej, co znacznie redukuje zmęczenie oraz ryzyko wystąpienia uciążliwych kontuzji.

Pewne prowadzenie krawędzi

Przecinarki do glazury Husqvarna pozwalają na cięcie długich elementów ceramicznych oraz wykonywanie skomplikowanych podcięć kątowych. Te uniwersalne maszyny są idealne do precyzyjnego cięcia. Zastosowanie zaawansowanych tarcz diamentowych sprawia, że każda krawędź jest niemal idealna i nie wymaga dodatkowej obróbki mechanicznej. Precyzyjne prowadzenie linii cięcia, do minimum redukuje ryzyko uszkodzenia obrabianego elementu. W zależności od preferencji użytkownika dostępne są:

  • przecinarki do glazury, z prowadzeniem tarczy na szynie,
  • przecinarki w formie skrzynki, w których cięcie prowadzi się przez przemieszczanie detalu,
  • przecinarki w formie koszyka, do cięcia w wodzie.

Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby do maksimum uprościć proces cięcia.

Dzięki solidnej budowie i przemyślanej ergonomii, przecinarki do glazury Husqvarna są łatwe w transporcie i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja sprzętu umożliwia szybki montaż w miejscu pracy, jak i łatwy demontaż po jej zakończeniu.

5/5 - (12 votes)

Data publikacji: 11 września, 2019

Autor:

5/5 - (12 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Paweł
    czwartek, 12 września, 2019

    Husqvarna znana jest z profesjonalnych narzędzi od wielu lat. Czasami lepiej więcej zainwestować w odpowiedni zestaw do docinania, aby cieszyć się przez długi czas z cięcia materiałów. Obsługa narzędzia musi być łatwa ale też przyjemna.

Podobne artykuły