Na rynku

Program partnerski w firmie Romar

Firma Romar działa nieprzerwanie w branży budowlano-drzewnej od 1991 r. Jako ciekawostkę warto podkreślić, że firma ta była jednym z pierwszym zakładów w Polsce, stosujących i propagujących nieznaną wówczas w naszym kraju technologię łączenia elementów drewnianych przy pomocy wprasowanych płytek kolczastych.

Bogata oferta

Warto zwrócić uwagę na interesującą ofertę firmy Romar. Obejmuje ona przede wszystkim wiązary dachowe wykonywane w technologii Mitek, która wykorzystując specjalistyczne łączniki – płytki wielokolcowe, umożliwia wykonanie konstrukcji drewnianych o rozpiętości aż 30 m i to bez podparcia pośredniego. W tej samej technologii firma Romar wykonuje również belki stropowe. Są lekkie i wytrzymałe, łatwe w montażu, mogą być stosowane do większych rozpiętości co daje swobodę kreowania przestrzeni w budynku.
Kluczową rolę odgrywa oferta w zakresie projektowania i wykonawstwa konstrukcji domów szkieletowych. Firma Romar, posiadając własny zespół projektantów, minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów na budowie. Osiąga to poprzez opracowanie każdorazowo tzw. dokumentacji wykonawczej obejmującej każdy szczegół konstrukcji. To wyróżnia firmę Romar na tle konkurencji wykonującej domy na podstawie tylko projektu budowlanego, który bardzo często nie zawiera istotnych szczegółów i przyczynia się do powstawania błędów w trakcie realizacji.
Program partnerski w firmie Romar

Program Business Partner

W ofercie firmy Romar kluczową rolę odgrywa program Business Partner. Jest on skierowany do biur projektowych, firm wykonawczych oraz hurtowni materiałów budowlanych.
W ramach programu firma Romar pomaga biurom projektowym w tworzeniu dokumentacji budowlanej w zakresie drewnianych konstrukcji dachów, stropów i domów szkieletowych. Firmy wykonawcze mogą liczyć na pomoc w zdobywaniu zleceń na montaż konstrukcji oraz w rozwiązywaniu zagadnień dotyczących realizacji i montażu prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Z kolei hurtowniom budowlanym firma Romar udziela wsparcia w procesie przygotowania ofert na wykonanie i montaż ponad 800 więźb występujących w bardzo popularnych projektach gotowych.
Dzięki programowi Business Partner na pomoc firmy Romar może liczyć również wielu innych uczestników procesu budowlanego. Są to chociażby kierownicy budów np. w przypadku zmiany rozwiązań projektowych w trakcie trwania budowy.
Program partnerski w firmie Romar

Jak przystąpić do programu?

Chcąc przystąpić do programu Business Partner należy wejść w zakładkę „kontakt” na stronie www.pphu-romar.pl, następnie wypełnić formularz kontaktowy wpisując w tytule „do rejestracji”. Po zarejestrowaniu w systemie, skontaktuje się z Państwem przedstawiciel firmy Romar w celu określenia zakresu współpracy. Po ustaleniu szczegółów zostanie Państwu przekazana specjalna karta Business Partner. Numer karty jest jednocześnie loginem pozwalającym na zalogowanie się na swoje konto w zakładce Business Partner. To właśnie w tym miejscu do dyspozycji będą informacje o klientach, którzy dzięki naszej współpracy uzyskali pomoc w realizacji budowy oraz oczywiście informacje o przysługującej Państwu z tego tytułu prowizji.

P.P.H.U. ROMAR
78-630 Człopa, ul. Kolejowa 25A
tel. 67 259 18 22
www.pphu-romar.pl

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 1 lutego, 2016

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły