Na rynku

Program Solidnych Dekarzy PHD

Program Solidnych Dekarzy firmy PHD to program lojalnościowy, w którym obowiązuje prosta zasada: dekarz kupuje produkty, za które zbiera punkty. Założeniem programu jest wspieranie pracy i zaangażowanie dekarzy na uczciwych zasadach.


Dekarz może szybko przeliczyć, ile punktów zarobi z jednego dachu i jaką otrzyma nagrodę. Nagrody są różne. Począwszy od ołówków dekarskich i miarek, poprzez ubrania dekarskie, tablety, telewizory, karty przedpłacone, kończąc na voucherach wakacyjnych na kwotę 5000 zł. Zakłada się przelicznik 1 pkt = 1 zł.

Jak to działa?

Każdy dekarz dostaje indywidualną kartę, dzięki której loguje się do programu. W każdym z oddziałów firmy PHD znajduje się przynajmniej jeden tablet, eksponowany w miejscu zakupowym/obsługi klientów. Aktywując tablet ruchem palca udostępniane jest menu logowania. Przykładając kartę do tableta i po zalogowaniu na swoje konto zyskuje się możliwość sprawdzenia ilości zgromadzonych punktów.
Dekarz jest również informowany o aktualnych promocjach oraz o nagrodach, jakie mogą być zamówione. Na koncie archiwizowane są także informacje o nagrodach odebranych, anulowanych i będących w trakcie realizacji.

W programie Solidnych Dekarzy PHD punkty przechodzą na kolejny rok. Pamiętać należy jednak, że na przełomie lutego i marca niektóre promocje zmieniają się i nie wszystkie są kontynuowane. Czasami pojawiają się również akcje okresowe. Dekarz ma oczywiście możliwość sprawdzenia stanu konta w domu poprzez internet, a także może ściągnąć aplikację na smartfona. Dzięki temu może logować się na tablecie smartfonem, a nie kartą. Obecnie w programie bierze udział ponad 1200 dekarzy z całej Polski.
Piotr Kośla – Prezes PHD

www.phd.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 18 marca, 2016

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Michał
    wtorek, 25 lutego, 2020

    sam program lojalnościowy chyba już nie działa ale sieć sprzedaży jak najbardziej. całkiem fajna sieć hurtowni z materiałami budowlanymi ale nie w każdym województwie. warto, zajrzeć i sprawdzić ceny hurtowe.

  2. kosa
    piątek, 14 sierpnia, 2020

    Bardzo dobrze,że powstał taki program lojalnościowy dla uczciwych dekarzy.Dzięki takim programom i my klienci możemy szybko dowiedzieć się z jakim dekarzem mamy do czynienia,czy jest zaangażowany i uczciwy,czy tylko nastawionym na zyski wyrobnikiem.

Podobne artykuły