Rolety, żaluzje i markizy

Promocja Velux dla dekarzy

Promocja  Velux  „Zyskaj podwójnie. Montuj rolety” przewiduje nagrody dla firm dekarskich, które w terminie 1-30.09.2017  zamówią min. 5 rolet zewnętrznych.

Promocja Velux  skłania, do dopilnowania by dystrybutor wpisał w zamówienie informację, o tym, że realizowane jest ono dla konkretnej firmy oraz podał wybraną nagrodę . Lista nagród obejmuje: voucher na pobyt w hotelu dla 2 osób, voucher do „Katalogu Marzeń”, radio Bosch GML  SoundBoxx Professional.

Każda firma, która dokona poprawnego zgłoszenia, otrzyma nagrodę. Regulamin zakłada, że 1 firma dekarska może otrzymać 1 upominek. Szczegóły znajdują się na stronie Velux: www.velux.pl/promocjadladekarzy.

4.9/5 - (36 votes)

Data publikacji: 1 września, 2017

Autor:

4.9/5 - (36 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Felicita
  poniedziałek, 16 października, 2017

  na pewno warto skorzystać, nie wiadomo kiedy znowu będzie jakaś ciekawa promocja.

 2. Helenka
  piątek, 25 maja, 2018

  fajna inicjatywa. skłania do uczciwości i rzetelności, a przy okazji można dostać coś w zamian. ciekawe kiedy Velux przewiduje kolejną taką akcję 🙂

 3. Anna
  piątek, 25 maja, 2018

  Bardzo mi się to podoba. Zawsze fajnie jest dostać jakiś prezent. Jeśli i tak się montuje rolety to tym bardziej! Nic do stracenia.

 4. Jacek
  sobota, 26 maja, 2018

  Bardzo ciekawa jest ta promocja dla firm dekarskich i z pewnością chętnych nie zabraknie aby skorzystać z tej promocji.Samo to ,że rolety firmy Velux są dobrej jakości i sprawdzają się znakomicie po zamontowaniu,warto inwestować w takie rolety i przy okazji jeszcze na tym osobiście skorzystać.

 5. Jurek
  sobota, 26 maja, 2018

  Dobra firma to super promocje Velux.Oj szkoda ze nie prowadzę tego typu firmy ,zapewne bym skorzystał

 6. Aneczka
  niedziela, 27 maja, 2018

  Ciekawy pomysł i ciekawe nagrody. Taki konkurs z pewnością przyciągnie wielu chętnych. I nie chodzi tu tylko o sprzedaż produktów ale o dobrą ich promocję. Oby więcej powstawało takich przedsięwzięć.

 7. Remik
  wtorek, 27 sierpnia, 2019

  Dlaczego tylko dla wykonawców? Przecież to inwestor najczęściej wybiera i płaci za wasz produkt.

Podobne artykuły