Na rynku

Protool staje się Festool

Marka Protool producent niezawodnych i efektywnych elektronarzędzi zmienia się w Festool, firmę, która również z sukcesem od wielu lat, oferuje precyzyjne i funkcjonalne produkty. Od teraz zalety obu marek będą dostępne pod jedną nazwą. W wyniku tych zmian, najlepsze narzędzia marki Protool w charakterystycznym pomarańczowym kolorze, będą dostępne w zielonym kolorze marki Festool.

To niezwykłe ułatwienie dla klientów, gdyż wszystko to, co jest potrzebne do pracy znajdą w ofercie jednego dostawcy. Zyskają ponadto rozszerzenie oferty, różnorodność produktów i systemów – zarówno do prac zgrubnych, jak i precyzyjnych, od renowacji po polerowanie, od maszyny po serwis.

W celu zapoznania się z bogatą ofertą, warto odwiedzić stronę internetową, gdzie można znaleźć wszystkie produkty, które w niedalekiej przyszłości będą oferowane pod marką Festool. Jeśli zaś chodzi o niewymienione produkty marki Protool są one dostępne do wyczerpania zapasów.

Co się zmieni w przypadku posiadanego narzędzia marki Protool?

Bez obaw, wyposażenie i wszystkie materiały eksploatacyjne będą nadal dostępne w specjalistycznym sklepie, bez względu na to jaka część zamienna będzie potrzebna do urządzenia. Zakres dotychczasowych świadczeń serwisowych pozostanie niezmieniony.

Usługa SERVICE all-inclusive.

W dalszym ciągu bez opłat będzie dostępny pakiet SERVICE all-inclusive, który zapewnia 36-miesięczną gwarancję ochrony kosztów i wiele innych świadczeń serwisowych dla wszystkich zarejestrowanych produktów. Bez zmian pozostaje rejestracja maszyny marki Protool, na dwa sposoby: online alb za pośrednictwem Partnera Handlowego.

Na stronie www.festool.pl znajdziesz więcej informacji na temat wszystkich produktów marki Festool.

ASZ

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 23 października, 2013

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły