Na rynku

Przygotowania do trzeciej edycji Dach Forum – największego w Polsce spotkania branży pokryć dachowych idą pełną parą!

Najlepsi fachowcy, branżowi eksperci oraz przedstawiciele firm związanych z pokryciami dachowymi po raz trzeci, 12 i 13 stycznia 2024 roku, pojawią się w Targach Kielce, by wziąć udział w największym w kraju Kongresie i Targach Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Trzecia edycja zapowiada się naprawdę imponująco za sprawą dotychczasowych wystawców oraz wielu nowych z Polski i zagranicy, którzy wzbogacą ofertę produktów i usług. Nagrodą w jednym z konkursów będzie funkcjonalny Pick-up!

Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w kraju, przyciągającym ponad 5 tysięcy zwiedzających. Przyszłoroczna edycja będzie miała jeszcze większy rozmach, a firmy zaprezentują najnowsze rozwiązania technologiczne oraz pełną ofertę produktów i narzędzi wykorzystywanych w pracy na dachach. Współorganizatorem Kongresu jest Akademia Ciesielstwa, a Sponsorem Strategicznym firma Blachotrapez. W styczniowym wydarzeniu w roli Sponsorów udział wezmą także firmy: CB Corotop, Budmat, Blachy Pruszyński, Velux, Fakro, Ruukki, Roben, Lift Polska. Pełna lista wystawców jest jednak dużo dłuższa i rośnie każdego dnia.

Atrakcyjne konkursy, warsztaty, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym punktem styczniowego kongresu są wykłady fachowców i specjalistów od pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami podzielą się największe branżowe autorytety, poruszając tematykę związaną z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnymi technologiami, technikami pracy oraz prawem budowlanym.

Nieodłącznym elementem Dach Forum są konkursy, w tym Dach Masters. Oprócz niego w najbliższej edycji, po raz pierwszy w historii, odbędzie się wielki finał prestiżowego konkursu Mistrz Dekarstwa, organizowanego przez Sponsora Strategicznego targów, firmę Blachotrapez. Po raz pierwszy wyłonionych zostanie także szesnastu Wojewódzkich Mistrzów Dekarstwa, do których trafią nagrody o łącznej wartości 160 000 zł! Nagrodą główną będzie niezawodny Pick-up ISUZU D-Max.
Wszystkie informacje o konkursie dostępne na stronie www.mistrzdekarstwa.pl

Przygotowania do trzeciej edycji Dach Forum – największego w Polsce spotkania branży pokryć dachowych idą pełną parą!

Strefa rzemiosła i całodzienne pokazy na stoiskach

Towarzysząca targom strefa rzemiosła, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży pokażą swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Jej gospodarzem będzie Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli. W akcji zaprezentują się m.in. ekipy: MetalManiaka, Antyfarmers, Macieja Dekarza oraz Akademia Ciesielstwa. Praktyczne pokazy odbywające się na wielu stoiskach to znak rozpoznawczy targów Dach Forum.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Do końca października bilety w promocyjnej cenie! Panie i dzieci na podstawie legitymacji wchodzą bezpłatnie. Więcej informacji, wejściówki oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 30 listopada, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły