Na rynku

Przyjazny program lojalnościowy Bratex Deker Punkt

Program lojalnościowy Bratex Deker Punkt stworzono z myślą o wykonawcach pracujących na produktach Bratex. Umożliwia zbieranie punktów przez sms oraz wybieranie nagród.

Spółka Bratex Dachy została założona w 1991 roku i jest producentem systemów dachowych klasy premium. Ofertę firmy reprezentują blachy trapezowe, blachodachówki konwencjonalne, blachodachówki systemowe (modułowe i hybrydowe), rąbek zatrzaskowy i profesjonalny oraz system rynnowy.

Program lojalnościowy Bratex Deker Punkt został uruchomiony w 2017 roku i bazuje na prostej koncepcji – wystarczy za pomocą wiadomości sms wysłać kod punktowy znajdujący się na każdym produkcie. W zależności od wyrobu zostanie naliczona odpowiednia ilość punktów. Z uwagi na charakter pracy wykonawców pominięty został etap zakładania konta, które tworzone jest automatycznie przy pierwszej wysłanej wiadomości sms. Dopiero w późniejszym etapie nielimitowanym czasowo uczestnik programu przy pierwszym logowaniu proszony jest o wprowadzenie niezbędnych danych.

Wysłanie pierwszego sms-a jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zamieszczonego w katalogu nagród dostępnym w serwisie www.bratex.pl. Konto zakładane jest na numer komórki, z której wysłany został sms.

Przyjazny program lojalnościowy Bratex Deker Punkt
Przyjazny program lojalnościowy Bratex Deker Punkt
Przyjazny program lojalnościowy Bratex Deker Punkt

W zależności od klasy materiału, z którego został wytworzony produkt marki Bratex naliczana jest relatywna ilość punktów. Najlepiej wyceniane są blachodachówki modułowe po 6 pkt. za m2, co w przeliczeniu daje 1180 pkt. za paletę kryjącą 200 m2. Blachy z huty SSAB oraz voestalpine to 5 pkt. za m2 krycia. Pokrycia dachowe z pozostałych blach wycenione są na 3 pkt. za m2 krycia. Stalowe rynny Struga dostępne w trzech systemach 125, 135 i 150 są także dowartościowane – każdy lej spustowy to 235 pkt.

Kodów punktowych należy szukać na etykiecie paczki z blachą oraz na lejach systemu rynnowego. Przy każdym kodzie podany jest ten sam numer GSM 664 078 548, pod który należy wysłać kod. Warto ten numer zapisać w telefonie. Po wysłaniu kodu zwracana jest informacja o jego poprawności, wartości punktowej i całkowitej ilości punktów na koncie uczestnika. Cyklicznie raz w tygodniu system przypomina o saldzie konta.

Na stronie dekerpunkt.bratex.pl można zalogować się do systemu podając numer komórki, z której wysyłane są kody. Hasło jest jednorazowe po podaniu numeru komórki przychodzi jako sms. Dostępny katalog nagród funkcjonuje identycznie jak sklep internetowy. Można wybrać nagrody o wartości do wysokości salda punktowego. Następnie potwierdza się adres wysyłki i zamówienie w ciągu kilku dni trafia do dekarza. Spółka Bratex Dachy ciągle dysponuje stanem magazynowym wszystkich nagród z katalogu. Największą popularnością cieszą się nowego typu stroje dekarskie wprowadzone zaledwie dwa miesiące temu. Poza atrakcyjną stylistyką stroje są funkcjonalne i bardzo wytrzymałe. Pozostałe nagrody to profesjonalne ręczne narzędzia niemieckiej firmy Freund, elektronarzędzia DeWALT oraz zaginarki firmy Prod-masz.

Otrzymanie nagrody jest osobistym przychodem. Spółka Bratex Dachy we własnym zakresie naliczy i odprowadzi odpowiednią kwotę podatku, o czym uczestnik zostanie powiadomiony po zakończonym okresie rozliczeniowym.

5/5 - (21 votes)

Data publikacji: 12 września, 2019

Autor:

5/5 - (21 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Leszek
    piątek, 13 września, 2019

    Kupując i montując produkty Bratex można przy okazji uzbierać sporą liczbę punktów do programu lojalnościowego. Nagrody są ciekawe, przynajmniej użyteczne. Ubrania i narzędzia zawsze przydadzą się.

  2. kosa
    czwartek, 23 stycznia, 2020

    System lojalnościowy sprawdza się bardzo dobrze i dobrze,że firma Bratex wprowadziła taki promocyjny system dla ludzi pracujących w budownictwie i wykorzystujących produkty wytwarzane przez tę firmę.Taki system nagradzania klientów jest znakomitą promocją i dbałością o lojalnych klientów.

Podobne artykuły