Ubrania robocze

Puma na dachy

Półbuty PUMA z linii Motorsport posiadają podnosek wykonany z materiałów kompozytowych (CompositeCap), który zapewnia obuwiu lekkość oraz termiczną izolację od zimna. Podpodeszwę antyprzebiciową wykonano z materiału L-Protection. Zewnętrzna część podeszwy została wykonana z gumy odpornej do temperatury 300 st.C (parametr HRO), a wewnętrzna z nisko spienionego PU. Zgodność z normami: EN ISO 20345:2007, S3, HRO.

W części piętowej podeszwy dodatkowo znajduje się absorber (iCELL) pochłaniający nadmiar energii kinetycznej podczas chodzenia. Poza tym wysokiej klasy wyściółka typu BreathActive, pozwala na utrzymanie we wnętrzu obuwia właściwego mikroklimatu poprzez odprowadzanie nadmiaru wilgoci i ciepła. Natomiast wkładki – Evercushion GEL Moto mają właściwości antybakteryjne i antypotne. Dodatkowo w pięcie posiadają żelową wstawkę podnoszącą komfort użytkowania tego obuwia. Można je prać w temperaturze wody do 30°C.

Więcej na: www.puma-buty.pl

4.5/5 - (26 votes)

Data publikacji: 2 czerwca, 2011

Autor:

4.5/5 - (26 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Adam
    niedziela, 3 lutego, 2019

    Dobrze, że marka Puma pomyślała o specjalnych butach na dach linii Motorsport. Buty wyglądają jak sportowe, ale są odpowiednikiem butów roboczych. Fajna pomysł aby nie używać butów sportowych, ale o odpowiedniej powierzchni.

  2. Alek S.
    wtorek, 9 kwietnia, 2019

    Właśnie szukam butów na nowy sezon i ku mojemu zaskoczeniu znalazłem propozycję butów f-my Puma. Są nie tylko ładne, ale również innowacyjne: termicznie izolowane, kompozytowy podnosek, anty przebiciowa podeszwa, odporność na temp.ok. 300 stopni, antybakteryjna wyściółka, odprowadzanie wilgoci i ciepła, absorber wilgoci to kolejne argumenty za zakupem. Ja już szukam w necie.

Podobne artykuły