Na rynku

Rega – energooszczędne domy szkieletowe – nowocześnie lub z tradycją!

Z rodzinnych, ciesielskich tradycji, zamiłowania do drewna, wiedzy i doświadczenia 25 lat temu powstała firma Rega – producent gotowych elementów prefabrykowanych domów w technologii szkieletowej.


W swojej ofercie mamy technologie budowy domów zarówno szkieletową jak i ryglową, wiązary dachowe na płytkach kolczastych MITEK oraz tradycyjną więźbę dachową. Obecnie koncentrujemy się na energooszczędnym szkielecie.

Jakość ponad wszystko

Utrzymanie wysokiej jakości naszych domów gwarantuje, poza prefabrykacją odbywającą się w warunkach fabrycznych, stosowanie wyłącznie certyfikowanych materiałów budowlanych, zatrudnianie stałego, wykwalifikowanego personelu oraz zaawansowany technologicznie park maszynowy. Stałe podnoszenie jakości naszych produktów potwierdziliśmy wdrożeniem i ciągłym utrzymywaniem systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001: 2008.
Rega – energooszczędne domy szkieletowe - nowocześnie lub z tradycją!

Realizacja indywidualnych projektów

Nasza oferta dotyczy realizacji domów według dowolnych projektów klientów.
Samodzielnie w programie Cadwork opracowujemy niezbędne dla technologii gotowych domów projekty wykonawcze.
Elastyczność naszej oferty począwszy od indywidualnej architektury budynku, poprzez sposób wykończenia elewacji (w desce, w tynku, nowoczesnych materiałach okładzinowych) do różnego zaawansowania na poziomie energooszczędności potwierdzają miejsca budów naszych domów. Zasięg działania firmy to zarówno Polska, jak i zagranica – Niemcy, Szwecja, Norwegia, Francja.
Rega – energooszczędne domy szkieletowe - nowocześnie lub z tradycją!
Realizujemy domy bardzo proste i skomplikowane, pojedyncze i powtarzalne. Mamy nawet w swoim dorobku realizację egzotycznych zleceń – prefabrykację domów na Malediwy, a obecnie realizujemy niecodzienny, bardzo ciekawy projekt restauracji.

Przyszłość to ciesielstwo przemysłowe zatem nie zapominamy o gotowych więźbach dachowych. Pod nadzorem zakładowej kontroli produkcji produkujemy wiązary dachowe łączone na płytki kolczaste Mitek.
Rega – energooszczędne domy szkieletowe - nowocześnie lub z tradycją!
Firma Rega jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędnych Domów Gotowych – EDG. Stowarzyszenie zrzesza producentów prefabrykowanych obiektów energooszczędnych wykonywanych na bazie szkieletu drewnianego oraz producentów materiałów dedykowanych do tego typu budownictwa.

Rega M. H. Gajdel sp. j.
Kontakt
Rega M. H. Gajdel sp. j.
Węgorzyce 16A, 72-221 Osina
tel. +48 91 39 10 802
info@rega.pl
www.rega.pl

4.1/5 - (13 votes)

Data publikacji: 28 czerwca, 2017

Autor:

4.1/5 - (13 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły