Blachodachówka

Remont dachu z blachodachówką Plannja Flex

Lato to doskonały czas na remonty wszelkiej maści. Lepszej pory niż ta nie będzie. Dobre warunki pogodowe sprzyjają wymianie dachówki. Nie zwlekaj więc z corocznym przeglądem dachu i zadzwoń po dekarza, który fachowym okiem oceni stan pokrycia dachowego na Twoim domu. Jeśli dach wymaga remontu do wyboru masz bogatą ofertę firmy Plannja. Szczególnie zaś godna polecenia jest Plannja Flex – dwumodułowa blachodachówka o nowoczesnym i awangardowym kształcie.

Plannja Flex to produkt z najwyższej jakości stali, która jest zabezpieczona unikalną 50 µm powłoką Plannja Hard Coat 50 Glossy. Malowanie i powlekanie najlepszej jakości wykonywane przy zachowaniu największej precyzji dały efekt w postaci niezwykłej odporności powłoki na zmiany koloru i korozję.

Ekonomiczna, wydajna, wyjątkowa

To, co wyróżnia Plannja Flex od innych blachodachówek, to jej niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30 mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali powodują wyjątkowy efekt wizualny. Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że dach nabiera oryginalnego charakteru.

Do montażu wykorzystano specjalne wkręty z płaskim łbem typu TORX, co sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, a dach wygląda niezwykle elegancko. Dwumodułowa konstrukcja paneli znacznie wpływa na zmniejszenie odpadów nawet przy skomplikowanym kształcie dachu.

System modułowy = łatwy transport

Rozmiar blachodachówki Plannja Flex został dopasowany do potrzeb każdego klienta – nawet takiego, który nie dysponuje wielkim samochodem dostawczym: długość i szerokość paneli zamykają się w rozmiarach palety.

Dzięki temu wystarczy mały samochód dostawczy, aby dowieźć blachodachówkę Plannja Flex na budowę.

Remont dachu z blachodachówką Plannja Flex

UWAGA!

Wymiana dachówki nie zawsze musi być podyktowana naglącym remontem, można ją wymienić wtedy, gdy chcemy, aby nasz stary dom nabrał nowego i niepowtarzalnego wyglądu. Nie zapomnijmy jednak o zgłoszeniu tego w odpowiednim urzędzie. Remont dachu trzeba bowiem zgłosić w starostwie lub urzędzie na prawach powiatu w wydziale architektoniczno-budowlanym. Takie zgłoszenie trzeba złożyć na przynajmniej 30 dni przed rozpoczęciem robót. Zgłoszenie musi zawierać rodzaj, zakres i sposób przeprowadzania robót oraz należy określić termin ich rozpoczęcia. Do dokumentu musi być również dołączone oświadczenie – o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Jeżeli po upływie 30 dni od daty doręczenia do właściwego organu nie będzie sprzeciwu ze strony starosty lub prezydenta miasta, można rozpocząć prace budowlane.

Więcej na www.plannja.com.pl

ASZ

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 4 lipca, 2013

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Janka
    sobota, 29 lutego, 2020

    Lato to doskonały moment na remonty, ale już niezbyt dobry czas na to, żeby wpaść na ten pomysł. Zazwyczaj ekipę zamawia się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, przynajmniej tak jest w mojej okolicy. A więc o remontach najlepiej pomyśleć wczesną wiosną i uzgodnić czas właśnie na lato.

Podobne artykuły