Pokrycia bitumiczne

Remont dachu z papą asfaltową zgrzewalną IZOLMAT PLAN ventimax®

Jednym z głównych problemów z jakimi można się spotkać w budownictwie jednorodzinnym jest brak szczelności pokrycia dachowego w wyniku, którego dochodzi do zawilgocenia dachu, co z kolei rodzi następne kłopoty. Szczególnie jeśli przestrzeń pod połacią to pomieszczenie mieszkalne. Do remontu trzeba przystąpić jak najszybciej, używając jak najlepszych materiałów i rozwiązań. Lider branży PPMB IZOLMAT Sp. z o.o. oferuje nam nowoczesne produkty, które zażegnają problem.

Lekiem na całe zło może się okazać innowacyjna . Posiada ona specjalną powłokę spodnią, która jest wzmocniona impregnowaną i wodoodporną włókniną polipropylenową umożliwiającą stworzenie pod papą systemu kanałów wentylacyjnych. Kanały te wyrównują ciśnienie pary wodnej, która powstaje z zawilgocenia dachu i umożliwiają jej wyjście przez kominki wentylacyjne na zewnątrz pokrycia dachowego. Produkt jest niezwykle przydatny właśnie w przypadku, gdy musimy zerwać stare zawilgocone pokrycie dachowe.

Remont dachu z papą asfaltową zgrzewalną IZOLMAT PLAN ventimax®

Zaś papa wierzchniego krycia IZOLMAT PLAN ventimax® Top pozwala na wykonanie efektywnej jednowarstwowej renowacji, która jednocześnie będzie pełniła rolę wentylacyjną trochę już nadwyrężonego pokrycia dachowego. Jest to możliwe dzięki wyjątkowym składnikom użytym w procesie jej produkcji. Zastosowanie komponentu grafitowego pozwala zaś zahamowanie rozprzestrzeniania się ognia.

Więcej szczegółów znajdziecie na www.izolmat.com.pl

Przyczynami zawilgoceń są najczęściej nieszczelności w folii paroizolacyjnej. Warto wezwać dekarza, aby wykrył winowajcę tego stanu rzeczy.

ASZ

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 7 sierpnia, 2013

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły