Szkolenia

RHEINZINK-Interactive: nowy cyfrowy świat szkoleń

Szkolenie na budowie? A może na YouTube? Bez problemu z RHEINZINK-Interactive połączysz jedno z drugim. Zestawienie webinariów z ćwiczeniami na żywo i materiałami ze szkoleń RHEINZINK powinno pomóc wykonawcy wrócić do najlepszych umiejętności blacharskich, których nie wykonywał już od dawna, a być może nawet nigdy.

To szczegóły mają znaczenie.

Podczas zaledwie 30-minutowych webinarów trenerzy RHEINZINK pokażą na żywo praktyczne wykonanie typowego detalu – wystarczy dołączyć za pomocą telefonu komórkowego, laptopa lub tabletu. Pytania do trenerów, dotyczące prezentowanych szczegółów, uczestnicy mogą zadawać na żywo.

Międzynarodowe środowisko i wymiana doświadczeń.

Pierwsze webinary będą odbywać się w języku niemieckim. W późniejszym terminie planowane są spotkania także po polsku. Rejestracja nie jest konieczna, a wszelkie szczegóły, terminy i tematy zobaczysz w swoim ojczystym języku tu: https://bit.ly/rz-interaktywnie

Logo Interactive transparent

Nie czekaj! Weź udział w naszym pierwszym webinarium już 19 maja o 17:00! Temat: ‘Przełamanie rąbka – szybkie i łatwe wykonanie przejścia”.

Twoja blacharska playlista. Warsztaty wideo

Zwłaszcza w sytuacji, kiedy od dłuższego czasu nie miałeś okazji wykonywać tych detali, krótkie filmy na YouTube mogą być pomocne w odświeżeniu istotnych szczegółów. Nie musisz długo szukać, od teraz wideo z warsztatów na YouTube możesz znaleźć na liście odtwarzania wpisując w wyszukiwarce „RHEINZINK-Interactive” lub klikając w link: https://bit.ly/rz-interactive-playlist 

Kolejne filmy już wkrótce pokażą wykonanie detali i szczegółów blacharskich.

4.9/5 - (9 votes)

Data publikacji: 18 maja, 2020

Autor:

4.9/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Karol
    środa, 20 maja, 2020

    Historia ostatnich tygodni powoduje, że nic już nie będzie takie samo, Zatem i tutaj będą zmiany i trzeba je zaakceptować. Webinary, tutoriale, video konferencja, zdalne szkolenia – staną się standardem dzisiejszych czasów. Tak więc szkolenia blacharskie, dekarskie na odległość będą normalnością. Dodatkowo pozwoli to na powrócenie do materiałów w dowolnym czasie potem. Trzeba więc te zmiany zaakceptować.

  2. Krystian
    czwartek, 21 maja, 2020

    wirtualne szkolenia to nic nowego, jednak w tej branży to raczej nowość. w Internecie jest dużo poradników budowlanych od fachowców, ale nie koniecznie od producentów. plus za konsultacje na żywo ze specjalistą od producenta przez różne formy kontaktu zdalnego. czasem wystarczy pytanie i porada, aby ruszyć temat.

Podobne artykuły