Rolety, żaluzje i markizy

Roleta zewnętrzna WERSO z funkcją żaluzji

Nowa roleta zewnętrzna WERSO do okien dachowych FAKRO posiada możliwość ustawienia lamelek w dwóch pozycjach. Gdy potrzebujemy ochrony przed upałem lub światłem zaciągamy roletę lamelkami ułożonymi poziomo. Pancerz rolety chroni przed ciepłem i zasłania dopływ światła. Gdy do wnętrza chcemy wpuścić światło nie musimy zwijać rolety. Wystarczy stopniowo przekręcać lamelki maksymalnie o 40°, tak jak w żaluzji, aby naturalne światło rozjaśniało wnętrze.

Pancerza rolety z zewnątrz nie można przesunąć do góry. Daje to dodatkową ochronę przed włamaniem i poczucie bezpieczeństwa. Roleta sterowana jest wyłącznie za pomocą ergonomicznego pilota radiowego. Roleta WERSO posiada czujnik niskich temperatur, który automatycznie wyłącza funkcje żaluzji przy krytycznych temperaturach zewnętrznych zapobiegając uszkodzeniu rolety w czasie gdy pokryta jest ona śniegiem lub lodem. Roleta zewnętrzna zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza, ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia całkowite za ciemnienie wnętrza lub napływ naturalnego światła, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Więcej na: www.fakro.pl

4.9/5 - (23 votes)

Data publikacji: 22 kwietnia, 2009

4.9/5 - (23 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. inka2
    niedziela, 3 lutego, 2019

    Ciekawe rozwiązanie. Roleta nie tylko chroni przed nadmiernym światłem i upałem ale także przed włamaniem z zewnątrz. Dodatkowo można regulować ilość wpadającego światła.

  2. okiennik
    czwartek, 28 lutego, 2019

    Połączenie funkcjonalności rolety i żaluzji jest niewątpliwie innowacyjnym rozwiązaniem. Świetna ochrona przed upałem i chłodem, ale również hałasem i włamaniem. Dodatkowo zastosowane zdalne sterowanie czyni roletę przyjemną w użytkowaniu. Układ blokady w przypadku oblodzenia bądź pokrycia warstwą śniegu gwarantuje uniknięcia uszkodzeń.

Podobne artykuły