Chemia budowlana

ROOF PAINT 60

Scala ROOF PAINTS 60 to idealna farba do powierzchni metalowych, w tym dachów, o półmatowym stopniu połysku. Przeznaczona jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku. Zalecana do ochronnego i dekoracyjnego malowania powierzchni stalowych, elementów pionowych blach, aluminium, betonu oraz wszelkich elementów z drewna (okna) i plastiku (rynny). Można ją także stosować do renowacji starych powłok, zarówno na blachach ocynkowanych, jak i powlekanych metodami przemysłowymi.

Dzięki specjalnej recepturze farba posiada właściwości termostatyczne – nie pęka i „współpracuje” z podłożem wraz ze zmieniającymi się warunkami otoczenia. Jest także odporna na zmienne warunki atmosferyczne i na promieniowanie UV, dzięki czemu przez lata będzie się doskonale prezentować na każdej pomalowanej powierzchni. Scala ROOF PAINTS 60 dostępna jest w opakowaniach 1-, 3- i 10- litrowych w wybranych kolorach:
– zielony RAL 6020,
– szaro-grafitowy RAL 7024,
– czerwono tlenkowy RAL 3009,
– brązowy RAL 8017,
– grafitowo-czarny RAL 9004.

Jej cena to 399 zł/10 l we wszystkich kolorach.

Więcej na www.dekorian.pl

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 18 czerwca, 2013

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Marta
    sobota, 11 września, 2021

    Brakuje mi opakowania 5 litrowego, natomiast 1 litrowe chyba nie jest zbyt popularne. Po ośmiu latach nadal ta sama cena, aż ciężko w to uwierzyć przy szybujących wszędzie cenach. Chociaż z drugiej strony cena od początku była dość wysoka.

Podobne artykuły