Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Rothlehner wychodzi naprzeciw potrzebom dekarzy

Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o. to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży podnośników, która działa od ponad 40 lat. Oferuje najszerszy na rynku asortyment urządzeń do pracy na wysokości i ma na koncie tysiące sprzedanych podnośników montowanych na samochodach i przyczepach, a także samojezdnych oraz specjalistycznych dla wymagających klientów.

W ofercie spośród urządzeń dedykowanych branży dekarskiej, znajdziemy urządzenia firmy GSR o wysokości roboczej 18-24 m i udźwigiem kosza 250-300 kg. Wśród nich należy zwrócić szczególną uwagę na podnośnik GSR 220PXE, o innowacyjnym czołowym mocowaniu kosza, które zapewnia zwiększoną precyzję i komfort pracy poprzez możliwość postawienia kosza na dachu. Jest to rzadko spotykana na rynku technologia, niezwykle funkcjonalna w branży dekarskiej. Wieloletnie doświadczenie w branży podestów ruchomych zaowocowało produkcją własnych podnośników Denka Lift, które są światowym numerem jeden w kategorii podnośników montowanych na przyczepach o masie do 3,5 t i wysokości roboczej do 30 m. Ich kompaktowa konstrukcja umożliwia ustawienie i pracę w miejscach, w których inne podnośniki zawiodłyby. Ciekawostką jest zamocowanie kosza, gwarantujące wygodną pracę na dużych wysokościach.

Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o.

Naszą ofertę skierowaną do branży dekarskiej uzupełnia marka EuropeLift z doskonałymi rozwiązaniami do pracy na niższych wysokościach, w zakresie od 13 do 18 m. Wyróżnia się ona na tle innych producentów podnośników na przyczepach z zastosowaniem ramienia JIB, pozwalającego na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Podnośniki te cieszą się dużym zainteresowaniem przy korzystaniu z dotacji unijnych.

Rothlehner – podesty ruchome sp. z o.o.

Rothlehner oferuje kompleksową obsługę firm. Oprócz sprzedaży w swojej ofercie posiada szkolenia operatorskie oraz serwisową obsługę posprzedażową. W jej zakres wchodzi mobilny serwis z możliwością dojazdu do klienta oraz bogaty asortyment części zamiennych czołowych producentów w branży prac na wysokości.

Więcej informacji www.rothlehner.pl

5/5 - (1 głos)

Data publikacji: 24 grudnia, 2019

Autor:

5/5 - (1 głos)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kosa
    wtorek, 24 grudnia, 2019

    Oferta podestu ruchomych firmy Rothlehner jest na tyle bogata,że każdy dekarz znajdzie coś interesującego. Mnie osobiście zainteresowały podnośniki EuropeLift ponieważ odpowiadają moim potrzebom i jeden z takich podnośników będę chciał zakupić korzystając z dotacji unijnych.

  2. Zbyszek
    środa, 25 grudnia, 2019

    masa do 3,5 tony przyczepki i 30 metrów zasięgu wystarczy na codziennej pracy. dobra oferta podnośników Rothelehner z pełną obsługą, osoby pracujące na wysokości znajdą coś dla siebie.

Podobne artykuły