Maszyny dekarskie

Rozwijarka do folii dachowych Hiwi z oferty firmy Roofdot

Jak szybko i bezpiecznie rozwijać membrany dachowe na połaciach dachowych? Najlepsza do tego będzie rozwijarka do folii dachowych Hiwi firmy Roofdot.

Rolka z folią jest nieporęczna, a jej rozwijanie i połączenie z podłożem wymaga zaangażowania dwóch osób. Ważną kwestią jest również bezpieczeństwo, a poruszanie się z rolką membrany lub folii po dachu raczej nie sprzyja bezpiecznej pracy. Interesującym rozwiązaniem, które ułatwi prace w tym zakresie, jest rozwijarka do folii dachowych Hiwi z oferty firmy Roofdot.

Rozwijarka do folii dachowych Hiwi firmy Roofdot: cechy i zalety

Rozwijarka do folii dachowych Hiwi pozwala na rozwijanie membran i folii zwiniętych na rolkach o długości do 1,5 m, masie do 30 kg przy rdzeniu o średnicy powyżej 35 mm.


Podczas pracy z rozwijarką do folii dachowych Hiwi w pierwszej kolejności wykonuje się montaż urządzenia na więźbie. W zależności od szerokości krokwi wybierane są odpowiednie otwory mocujące. Jest możliwy montaż na krokwiach o szerokości od 55 do 160 mm. Przytwierdzenie do krokwi odbywa się poprzez przekręcenie dźwigni, a specjalne hamulce zapewniają stabilność mocowania. Przystawka (wyposażenie dodatkowe) umożliwia zamontowanie urządzenia do podłoża w postaci pełnego deskowania lub płyt OSB.

Opatentowany uchwyt zapewnia błyskawiczny montaż urządzenia

Opatentowany uchwyt zapewnia błyskawiczny montaż urządzenia

Rolkę folii wkłada się na specjalny pałąk. Odpowiedni mechanizm zabezpiecza przed nadmiernym rozwinięciem membrany, a jego zwolnienie odbywa się poprzez wykonanie gwałtownego szarpnięcia folią. Pałąk przeznaczony do montażu membrany również ma odpowiednie zabezpieczenia przed wypadnięciem z rozwijarki. Elementy gumowe chronią rolkę podczas rozwijania. Za pomocą wbudowanego przymiaru mierzy się naddatek membrany, jaki trzeba zostawić na przykrycie miejsca, w którym była zamontowana rozwijarka.

Szybki i wygodny montaż folii

Szybki i wygodny montaż folii

Wśród najważniejszych zalet rozwijarki do folii dachowych Hiwi z oferty firmy Roofdot należy wymienić przede wszystkim łatwy montaż do krokwi lub pełnego deskowania. Rolka folii jest bezpiecznie i pewnie przechowywana na rozwijarce. Oprócz tego zyskuje się szybkie rozwijanie i docinanie membrany.

Wygodne rozwijanie folii

Sprawne rozwijanie folii

Roofdot GmbH
Wyłączny Dystrybutor na Polskę:
Peter Boessling
ul. Świeża 149, 54-060 Wrocław
tel. 0048 508 819 411
e-mail: peter_boessling@o2.pl
http://www.roofdot.de/hiwi-polnisch.html

4.8/5 - (10 votes)

Data publikacji: 12 września, 2016

Autor:

4.8/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły