Na rynku

Rusza plebiscyt SUPER DACH 2020 – wybierz, zagłosuj i wygraj!

Portal z poradami na temat budowy i konserwacji dachów SUPERDEKARZ.PL zaprasza do wzięcia w plebiscycie SUPER DACH 2020 dostępnym na swojej stronie na Facebooku. 

Zdjęcia zostały przesłane przez dekarzy zrzeszonych w programie SUPERDEKARZ i przedstawiają dachy położone przez nich w 2020 roku. Redakcja wytypowała 50 zdjęć, które pretendują do tytułu SUPER DACHU 2020. Osoby głosujące na najpiękniejsze dachy mogą wygrać odkurzacz mobilny SEVERIN, przydatny zarówno w aucie i w domu. Pierwszy etap głosowania upływa 24 lutego o północy.

Zasady plebiscytu:

I ETAP – głosowanie “w ciemno”

W pierwszym etapie plebiscytu każdy głosujący może minimum 1 głos (lubię to!) na zdjęcia każdej z 3 kategorii:

a. Dach nowy (30 propozycji)

B. Renowacja dachu (10 propozycji)

C. Dach z lotu ptaka (drona) (10 propozycji)

Łącznie oddać można 10 głosów. Zliczone w I etapie polubienia pozwolą redakcji wybrać 12 półfinałowych zdjęć.

II ETAP – odkrywamy karty!

Na tym etapie poznamy wykonawców 12 najpopularniejszych zdjęć oraz ich firmy, a zdjęcia ponownie poddane zostaną głosowaniu. Ilość polubień zadecyduje o wyborze 3 finalistów z każdej kategorii, czyli SUPER DACHY 2020.

Osoby, które oddały głos w obu etapach, a dodatkowo  w drugim etapie plebiscytu w sposób profesjonalny i przekonujący uargumentują choć raz, że wybrane przez nich zdjęcie zasługuje na tytuł SUPER DACHU 2020, mają szansę na jedną z 3 nagród – odkurzaczy mobilnych SEVERIN.  Patronem plebiscytu i fundatorem nagród jest marka BMI Braas, a medialnie wspiera magazyn “Fachowy Dekarz i Cieśla”

4.9/5 - (17 votes)

Data publikacji: 15 lutego, 2021

Autor:

4.9/5 - (17 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obserwator
    wtorek, 16 lutego, 2021

    Taka rywalizacja dla fachowców dekarzy jest potrzebna i z pewnością nie zabraknie chętnych aby wziąć aktywny udział w tym plebiscycie.Warto promować w ten sposób odpowiedzialnych społecznie fachowców.

  2. juror
    wtorek, 16 lutego, 2021

    Wszelkie plebiscyty i konkursy są ciekawą i skuteczną formą promocji firm budowlanych. Są również źródłem informacji o nowych trendach, technologiach i rozwiązaniach w budownictwie.

Podobne artykuły