Rynny plastikowe

Rynny PVC Galeco: zalety według dekarzy

Firma Galeco sprawdziła, jak dekarze oceniają rynny PVC z jej portfolio. W ten sposób poznano zalety orynnowania z PVC i to, jak odbierane są przez specjalistów.


Firma Galeco przeprowadziła badanie po to, by poznać opinie dekarzy na temat orynnowania z PVC. Zgromadzone wyniki dały zadowalający obraz.

Jakie zalety mają rynny PVC?

Orynnowanie z PVC firmy Galeco jest najlepiej znane dekarzom. Specjaliści docenili przede wszystkim znakomitą jakość wykonania, a także sprawny montaż rynien z PVC. Co więcej, dekarze zaliczają Galeco do pierwszej trójki czołowych producentów orynnowania. Inną zaletą rynien z PVC wskazywaną przez specjalistów jest system złączek, który pozwala rynnom na niezawodną pracę w zmiennych warunkach pogodowych oraz znacznie ułatwia montaż orynnowania.

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały wymagania wszystkich użytkowników. Dlatego będziemy wciąż doskonalić naszą ofertę, bo tak dobra rekomendacja każe nam nieustannie pracować nad naszym portfolio i tym samym utrzymać się w pierwszej trójce najważniejszych graczy na rynku – mówi Anna Góral, specjalista ds. marketingu w Galeco.

Rynny PVC Galeco chętnie wybierane

W drugiej części badania pytano o ostatni kontakt z produktami Galeco. W większości przypadków był to poprzedni kwartał, a trzech dekarzy pracowało z orynnowaniem w tygodniu przed badaniem. Świadczy to o tym, że Galeco PVC to produkt znany, chętnie wybierany, ceniony za niezawodność i polecany aż przez 89% respondentów. Zastrzeżenia miało tylko 11% specjalistów. – Jeśli tylko pojawiają się jakieś uwagi lub negatywne zastrzeżenia ze strony klientów co do naszych produktów, reagujemy od razu – podkreśliła Anna Góral z Galeco.

Ulepszanie produktów i promocja

Wnioski z badania skłoniły firmę Galeco do prac nad ulepszeniem portfolio oraz większej działalności promocyjnej, tak by zwiększyć wiedzę na temat orynnowania PVC wśród dekarzy. Owoc tych wysiłków stanowią materiały edukacyjne, czyli katalogi informacyjne oraz pakiet assistance: gwarancja, że brakujące części zostaną dostarczone w ciągu 24 godzin od kupna produktu.

Rynny PVC Galeco: zalety według dekarzy

Do tego dochodzą szkolenia, a także osobiste spotkania przedstawicieli firmy z klientami. Chodzi przede wszystkim o uświadomienie korzyści, jakie płyną z zastosowania rynien Galeco PVC. – Tylko klient wyedukowany to klient najbardziej świadomy wyboru dobrego systemu orynnowania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poszerzać wiedzę o naszej ofercie produktowej i usługach, komunikując to w jak najprzystępniejszy i pożądany przez klienta sposób – wyjaśnia Anna Góral.

4.9/5 - (18 votes)

Data publikacji: 13 września, 2016

Autor:

4.9/5 - (18 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Wit
  poniedziałek, 31 grudnia, 2018

  Bardzo dużym powodzeniem cieszą sie rynny GALECO PVC.
  Co raz cześciej i chetnie korzystają z nich dekarze.Posiadaja bardzo dobrą jakośc wykonania

 2. Aleks K.
  czwartek, 10 stycznia, 2019

  Właśnie przymierzam się do wymiany rynien na wiosnę, stąd też czytam artykuły dotyczące tego tematu. Rynny GALECO PVC zainteresowały mnie ze względu na wysoką jakość, łatwość i wygodę montażu, oraz system złączek, który ma istotne znaczenie w przypadku złożonego dachu. Z pewnością rozważę ofertę rynien GALECO PVC.

 3. Mirosław
  niedziela, 13 listopada, 2022

  Rynny PCV się odkształcają i odbarwiają na słońcu, lepiej zainwestować parę groszy więcej i kupić rynny Galeco ale metalowe,

Podobne artykuły