Showroom MASCOT w Poznaniu

Showroom MASCOT w Poznaniu
Showroom MASCOT w Poznaniu 

Ostatnie poprawki zostały wprowadzone w nowym Showroomie MASCOT w Poznaniu! Jesteśmy gotowi, aby powitać Cię w tym doskonałym miejscu!

Showroom w Poznaniu to ponad 500 m² nowoczesnej powierzchni wystawienniczej, na której prezentujemy kolekcje MASCOT. Salon jest wyposażony w szeroką gamę odzieży roboczej MASCOT i dobre zaplecze konferencyjne, aby zainspirować nowych i obecnych klientów do złożenia kolejnego zamówienia. To wyjątkowe miejsce, które oddajemy do Twojej dyspozycji, mając nadzieję, że będzie to dodatkowe wsparcie w rozwoju sprzedaży naszych produktów wśród Twoich klientów.

Nowy salon mieści się pod adresem:
Showroom Poznań
Świętego Michała 62, piętro II, 61-005 Poznań
Tel. +48 511 859 647, +48 221 040 910
+48 513 758 508
www.mascot.pl/pl/showrooms

Serdecznie zapraszamy!


Data utworzenia: 25.01.2020


Komentarze

  • Jacek napisał(a):

    Chętnie odwiedzę ten nowy Showroom Mascot i zapoznam się z pełną ofertą tej placówki .Dobrze,że powstają takie salony odzieży roboczej gdzie pracodawcy mogą bez problemu wybrać najlepszą ofertę dla swych pracowników.

  • Tomek napisał(a):

    Bardzo dobra informacja. Showroom Mascot pokaże pełną ofertę firmy w jednym miejscu co oszczędza nam czas ale daje możliwość zapoznania się z propozycjami na miejscu. jak tylko będę w Poznaniu to chętnie tam wpadnę.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły