Narzędzia ręczne

Skórzane młotki pełnostalowe Picard to młotki najwyższej jakości!

Kto robi rzeczy szczególne, powinien też dostać coś szczególnego. Dotyczy to również narzędzi stosowanych podczas pracy rzemieślniczej. Młotki pełnostalowe ze skórzanym uchwytem firmy Picard, niemieckiego producenta z największym asortymentem młotków, to idealna symbioza ergonomii, jakości i prestiżu.

Młotki pełnostalowe są kute z jednego kawałka stali. Łeb i trzonek młotka tworzą nierozdzielną całość, od wierzchołka młotka do dolnego końca trzonka. W ten sposób za pomocą tego narzędzia można uzyskać maksymalny ciąg, a tym samym lepszą skuteczność każdego pojedynczego uderzenia. Każdy młotek pełnostalowy jest kuty w firmie Picard ze specjalnej stali, a później wykańczany precyzyjnie przez szlifowanie ręczne. Oprócz idealnej powierzchni gwarantuje to również precyzyjne wykonanie na przykład wierzchołka i powierzchni uderzającej łba młotka. Wszystkie młotki pełnostalowe Picard są idealnie zrównoważone i zapewniają pracę bez zmęczenia również przez dłuższy czas.

Połączenie stali szlachetnej z wysokiej jakości skórą rdzeniową nadaje narzędziom Picard prestiżu. Dodatkowo duża ergonomia tych młotków zapewnia zawsze bezpieczną pracę. W przypadku skórzanego uchwytu bardzo odporne na zużycie płytki ze skóry są nakładane na stalowy rdzeń młotka. Skóra zastosowana na uchwycie absorbuje wilgoć z dłoni, a po zakończonej pracy oddaje ją do atmosfery. Reakcja ta powoduje również, że rękojeść „dostosowuje i przyzwyczaja się” do dłoni właściciela. W ten sposób od początku zapewnione jest miłe odczucie związane z dotykiem uchwytu skórzanego, a dodatkowo tworzy się spersonalizowane narzędzie.

Oprócz klasycznego modelu młotka ciesielskiego pełnostalowego z uchwytem skórzanym typu 790, firma Picard zaprojektowała cały asortyment młotków: na przykład pełnostalowy młotek ciesielski 790 1/2, w którym zwężenie łba umożliwiło odczuwalne zmniejszenie ciężaru młotka. Do asortymentu klasycznych młotków w wydaniu „europejskim” Picard dołożył również modele, do których inspiracje zaczerpnął z Ameryki Północnej. Są to długie młotki z pazurem, idealne do pracy z drewnem, ale również do wszelkich prac przy budowie domu. Firma Picard dała w ten sposób odpowiedź na trend intensywnego budownictwa przy użyciu materiałów naturalnych.

Przedstawiciel handlowy:
Basta Hurt Sp. z o.o.
ul. Powstańców Wielkopolskich 55, 62-053 Mosina – Drużyna
tel. +48 61 813 25 84
www.bastahurt.pl hurtownia@bastahurt.pl

Sklep internetowy:
Profitechnik
tel. +48 61 222 21 97
www.profitechnik.pl

5/5 - (42 votes)

Data publikacji: 1 marca, 2020

Autor:

5/5 - (42 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. praktyk
    niedziela, 1 marca, 2020

    Dobre narzędzia zawsze są w posiadaniu porządnych i odpowiedzialnych fachowców,a pełnostslowe młotki ze skórzanym uchwytem są bardzo dobre i niezawodne.Jeśli ktoś chce mieć niezawodny i zarazem poręczny ,trwały młotek ,to powinien zainwestować w młotki firmy Pickard ponieważ są to młotki najwyższej jakości.

  2. Kinga
    niedziela, 21 lutego, 2021

    Te młotki to najwyższa jakość oraz wygoda. Jeśli mamy do wbicia więcej niż dwa gwoździe warto postawić na narzędzie, dzięki któremu nie będziemy się tak szybko męczyć.

Podobne artykuły