Chemia budowlana

Skuteczna izolacja w warunkach zimowych

Sezon zimowy już w pełni. Pojawiają się pierwsze trudności na budowie w związku z obróbką materiałów w niskich temperaturach. BOTAMENT posiada na to rozwiązanie – bitumiczną hydroizolację grubowarstwową BOTAMENT BM 92 Winter, która zapewnia realizację inwestycji również w warunkach zimowych.

Stosowanie hydroizolacji grubowarstwowych Botament zapewnia ciągłość realizacji inwestycji przez cały rok, również w warunkach zimowych. BOTAMENT BM 92 Winter posiada przewagę na wszystkimi zwykłymi materiałami do wykonywania bitumicznych izolacji grubowarstwowych, ponieważ produkt ten charakteryzuje się bardzo szybką odpornością na deszcz oraz zastosowanie nowoczesnej receptury umożliwia stosowanie w niskich temperaturach.

obróbka w temp. od 0st. C

– przechowywanie w temp. od – 5st. C
– szybkie schnięcie nawet w niskich temperaturach
– wzmocniona włóknami
– sprawdzona według DIN 18195, cz. 4-6
– bezrozpuszczalnikowa
– gruntowanie BOTAMENT BE 901 lub BOTAMENT D 12

Źródło: Botament

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 18 grudnia, 2012

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Ania
    środa, 3 czerwca, 2020

    Znakomite parametry produktu na pewno spowodują, że będzie on chętnie wybierany przez inwestorów w porze zimowej. Dzięki temu nawet w trudniejszych warunkach można nie przerywać robót.

  2. Marta
    czwartek, 16 września, 2021

    Niestety ale właśnie zimą pojawiają się problemy z materiałami budowlanymi. Niby są dodatki specjalnie przygotowane do tego celu, ale zazwyczaj prace budowlane wykonane zimną porą mają mniejsze lub większe wady. Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale ja mam przykład fundamentu do ogrodzenia, niby specjalne dodatki na mróz, a po roku ogrodzenie zaczęło się sypać.

Podobne artykuły