Ubrania robocze

Snickers Workwear – wyraź swoją fachowość!

Czym jest Snickers Workwear? Snickers Workwear jest jedną z wiodących marek w przemyśle ubrań roboczych klasy premium w Europie, reprezentowaną w ponad 25 krajach.


Stanowi własność Hultafors Group – szwedzkiego koncernu wytwarzającego produkty dedykowane dla profesjonalnych użytkowników. Prócz odzieży roboczej w ofercie Hultafors Group znajdują się wysokiej jakości narzędzia ręczne Hultafors, odzież marki Dunderdon, obuwie Solid Gear i Toe Guard oraz drabiny Wibe.

Czym Snickers Workwear wyróżnia się na tle innych marek odzieży roboczej?

Produkty Snickers Workwear od ponad 40 lat są synonimem ponadprzeciętnej jakości, funkcjonalności i designu. Marka słynie z innowacyjnych pomysłów i jest prekursorem wielu praktycznych rozwiązań w produkcji i sprzedaży odzieży roboczej. Wprowadzenie każdego produktu i modelu poprzedzone jest badaniami nad realnymi potrzebami użytkowników – wysokiej klasy specjalistów i rzemieślników. Każde rozwiązanie użyte w ubraniach Snickers Workwear jest uzasadnione i ma praktyczne zastosowanie, co bierze się z historii firmy założonej przez Matti Viio, szwedzkiego elektryka, który przy pierwszych projektach opierał się na własnym doświadczeniu. Warty podkreślenia jest także nowoczesny, a w wielu przypadkach również sportowy krój, sprawiający dużo bardziej profesjonalne wrażenie niż większość spotykanych na rynku bezkształtnych i nijakich ubrań roboczych. Wedle filozofii założyciela Snickers Workwear odzież do pracy powinna wyrażać bowiem również fachowość użytkownika.

Snickers Workwear – wyraź swoją fachowość! Snickers Workwear – wyraź swoją fachowość! Snickers Workwear – wyraź swoją fachowość! Snickers Workwear – wyraź swoją fachowość! Snickers Workwear – wyraź swoją fachowość!

Jakie produkty oferuje Snickers Workwear?

Bardzo szeroki asortyment Snickers Workwear obejmuje skarpety, bieliznę, spodnie, bluzy, kurtki oraz czapki i rękawice. Sztandarowymi produktami, od samego początku istnienia marki, są bardzo cenione wśród rzemieślników spodnie robocze – oferowane w ponad 40 rodzajach, wykonane z różnych materiałów, dostępne w 70 rozmiarach oraz zróżnicowanej kolorystyce. Tak szeroki wybór pozwala zaspokoić potrzeby pracowników z różnych grup zawodowych i o różnych potrzebach. Ze względu na zastosowane w kroju spodni innowacyjne rozwiązania np. w zakresie optymalnego dopasowania do kształtu i ruchu nóg oraz ochrony kolan, zapewniają one wyjątkowy komfort pracy i funkcjonalność.

Dlaczego warto zdecydować się na ubrania Snickers Workwear?

Szwedzki producent zachęca przede wszystkim do zmiany w myśleniu o ubraniach roboczych. Do tej pory kojarzyły się one z czymś, w co nie warto inwestować bo „i tak się zniszczą”. Należy jednak zdać sobie sprawę z tego, że w odzieży tej fachowiec spędza w pracy średnio 8 godzin dziennie a 1800 rocznie! Dlatego warto postawić na ubrania zapewniające bezpieczeństwo, trwałe, doskonałe jakościowo i komfortowe, które zadbają o zdrowie użytkownika. Należy też pamiętać, że ubranie jest wizytówką firmy i pierwszym sygnałem wysyłanym do potencjalnego klienta. Czemu więc nie podkreślić swojego profesjonalizmu poprzez eleganckie wykończenia i nowoczesny design? Właśnie taką odzież oferuje Snickers Workwear.

Snickers Workwear – wyraź swoją fachowość!

Więcej informacji o Snickers Workwear można znaleźć na stronie: www.snickersworkwear.pl

4.8/5 - (23 votes)

Data publikacji: 2 kwietnia, 2016

Autor:

4.8/5 - (23 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jacek K
    piątek, 14 czerwca, 2019

    Porządna odzież robocza zawsze u mnie jest na pierwszym miejscu gdy planuję wyczerpujące prace budowlane. W dobre ubrania robocze warto zainwestować ,a firm Snickers Workwear jest w tej branży jedną z najlepszych,miałem już okazję używać ubrać roboczych tej firmy i muszę przyznać ,że sprawdziły się znakomicie przy pracach nie tylko budowlanych i służyły mi z powodzeniem kilka lat.

  2. Piotr
    poniedziałek, 6 kwietnia, 2020

    Wygodna i praktyczna odzież robocza to ważny element kadry budowlanej. Jeśli brygada jest jednolicie ubrana, a odzież jest funkcjonalna i estetyczna to świadczy o tym, że nie jest zbiór przypadkowych osób, lecz załoga pracująca ze sobą już jakiś czas. Produkty Snickers Workwear to jedna z lepszych firm tego segmentu i jak do tej pory jeszcze się na nich nie zawiodłem. Oczywiście ceny są wyższe, ale warte tej jakości.

Podobne artykuły