Ubrania robocze

Solid Gear – buty dla wymagających

Długie godziny pracy na nogach mogą być męczące, a niewygodne buty mogą tylko pogorszyć sprawę. Idealna para butów do pracy będzie lekka, oddychająca i elastyczna, z wyściełaną podeszwą, aby uniknąć otarć lub ucisku. Tworzenie takiego komfortowego obuwia roboczego jest celem marki Solid Gear.

Praca, w której jesteś na nogach przez cały dzień jest wystarczającym wyzwaniem bez dodawania stresu związanego ze sztywnymi i niewygodnymi butami. Dekarze są narażeni na wiele niebezpieczeństw podczas pracy. W związku z tym bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia dla dekarzy jest dobra para butów ochronnych zaprojektowanych tak, aby chronić stopy przed przebiciem i innymi urazami. Przy wyborze butów ochronnych do projektów dekarskich ważne jest, aby wybrać but, który jest dobrze dopasowany i zapewnia odpowiednie wsparcie.

Modele OASIS, RECKON oraz SHORE to doskonałe połączenie właściwości oddychających i amortyzacji dla osób ceniących sobie wygodę, funkcjonalność oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. W butach podeszwa zewnętrzna została wykonana ze specjalnej mieszanki gumowej, co w połączeniu z odpowiednim wzorem tworzy antypoślizgową powłokę, odporną również na wysokie temperatury i oleje. Dodatkowo każdy model posiada podnosek z włókna szklanego, który wraz z wkładką antyprzebiciową w połączeniu z innymi cechami ochronnymi i właściwościami antystatycznymi, zapewnia bezpieczeństwo klasy S3.

Buty Solid Gear

Solid Gear to obuwie, które jest nie tylko bezpieczne, ale również lekkie i wygodne. Nosząc buty Solid Gear możemy zminimalizować uczucie zmęczenia oraz nadmiernego obciążenia pleców, nóg i stóp. To efekt zastosowania cholewki z mikrofibry ze wzmocnieniem z tworzywa TPU oraz podeszwy środkowej z pianki PU o podwyższonych właściwościach amortyzujących. Technologia wykorzystująca poliuretan w podeszwie środkowej w połączeniu z wysoce oddychającymi materiałami, chroni stopę odprowadzając wilgoć, pozwalając jej oddychać, co jest bardzo ważne podczas wysiłku, gwarantując jednocześnie dobrą amortyzację oraz komfort. System zapięcia BOA® Fit gwarantuje szybkie i precyzyjne dopasowanie obuwia oraz powoduje, że nacisk zostaje rozłożony równomiernie względem stopy, dla maksymalnego komfortu podczas chodzenia.

Buty Solid Gear przypominają buty sportowe, jednak dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii, posiadacze tego obuwia zadbają nie tylko o bezpieczeństwo swoich stóp, ale również o komfort i wygodę podczas pracy.

Więcej informacji o marce Solid Gear można znaleźć na stronie www.solidgearfootwear.com

4.5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 16 listopada, 2022

Autor:

4.5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły