Warsztat

Specjalista od drobnego pyłu – odkurzacz mobilny S 35 M firmy MAFELL

Czyste środowisko pracy to podstawa nie tylko ze względu na nasze zdrowie, ale również ze względu na żywotność maszyny i dobre wrażenie w oczach Klientów. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firma MAFELL stara się wciąż unowocześniać swoje odkurzacze mobilne wykorzystując w tym celu najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku.

Panel kontrolny

Panel kontrolny z przodu odkurzacza umożliwia łatwy dostęp do pokręteł, którymi płynnie nastawia się pożądany tryb ssania oraz średnicę węża ssącego.

Wytrzymały i wszechstronny

Nisko położony środek ciężkości, szerokie podwozie, dwa duże koła i kółka blokujące zapewniają dobrą mobilność i stabilność.

Nano powłoka

Zjawisko zapychania filtra zostało znacznie zredukowane poprzez zastosowanie specjalnej nano powłoki. Dzięki temu odkurzacz jest niezwykle skuteczny usuwając jeszcze większe niż do tej pory ilości pyłu i kurzu, a filtr można bardzo łatwo oczyścić.

Fot. 1 Akcesoria i wyposażenie odkurzacza S 35 M.Fot. 1 Akcesoria i wyposażenie odkurzacza S 35 M.

Stała czystość

Nieprzerwana praca w trakcie długich okresów pracy ciągłej. Dzięki najnowszej technologii oczyszczania filtra, stale wysoka wydajność ssania jest utrzymywana nawet podczas głównego cyklu automatycznego oczyszczania filtra.

Technologia czujnika iPulse

Specjalista od drobnego pyłu - odkurzacz mobilnyS 35 M firmy MAFELL

Stopień zanieczyszczenia filtra jest stale monitorowany przez specjalny czujnik iPulse. W konsekwencji oczyszczanie filtra następuje tylko wówczas, gdy filtr jest rzeczywiście zanieczyszczony, a nie o określonych odstępach czasu lub gdy wąż jest zablokowany bądź zagięty.

Zupełnie nowy odkurzacz S 35 M firmy MAFELL łączy w sobie doskonałe parametry ssania z wielką łatwością użytkowania. Dzięki funkcji stałej czystości, filtra głównego pokrytego nano powłoką i technologii czujnika iPulse, wszystkie rodzaje pyłów w klasie M są trwale i niezawodnie usuwane.

Wszystkie maszyny produkowane przez firmę MAFELL objęte są 3-letnią gwarancją.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.mafell.pl.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 24 lipca, 2014

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły