Ubrania robocze

Spodnie 6972 – najnowsze spodnie robocze premium Snickers Workwear

Ewolucje wykonywane podczas pracy na dachu w wielu przypadkach nie przystają do wyobrażeń większości fachowców pracujących głównie wewnątrz budynków. Natomiast dla dekarzy wspinanie, wykroki, przysiady, to zwykła codzienność. Dlatego tak istotny jest w tej branży optymalny dobór odzieży, która nie będzie krępowała ruchów i pozwoli skupić się wyłącznie na pracy. Szczególne miejsce wśród ubrań roboczych zajmują spodnie.

Z końcem trzeciego kwartału 2021 roku pod marką Snickers Workwear pojawiły się na rynku spodnie robocze 6972. Jest to najnowszy produkt kolekcji FlexiWork, która w asortymencie Snickers Workwear należy do jednej z najbardziej zaawansowanej technologicznie w zakresie używanych materiałów oraz zastosowanych krojów. Podobnie jak inne produkty tej linii, spodnie wyróżniają się wyjątkowym krojem, który pozwala na zachowanie swobody poruszania się podczas prac w szczególnie wymagających warunkach. Co istotne, model 6972 posiada dopasowany, nowoczesny krój, który w ostatnich latach stał się wyjątkowo popularny.

Spodnie wykonane są z trwałej i elastycznej tkaniny poliestrowej rip-stop ograniczającej ryzyko rozdarcia. Wyposażone są w 4-stronnie elastyczny panel w kroku dla zwiększenia mobilności. Nowością są szczeliny wentylacyjne przykryte siatkowaną tkaniną, otwierane na zamek błyskawiczny, znajdujące się na wewnętrznej stronie ud. Jako jedne z niewielu modeli w ofercie Snickers Workwear, 6972 posiadają odpinane wzmocnione worki kieszeniowe, które przez to zwiększają funkcjonalność spodni. Komfort użytkowania zwiększają profilowane nogawki, które ułatwiają ruch nóg, wyjmowany pasek z wytrzymałą klamrą, praktycznie rozmieszczone obszerne kieszenie – w tym z miejscem na telefon komórkowy – oraz dodatkowo wzmocnione obszary w dole nogawek.
Niewątpliwą zaletą jest również certyfikowana ochrona kolan zgodna z normą EN 14404. Oznacza to, że spodnie 6902 w połączeniu z nakolannikami Snickers Workwear zmniejszają ryzyko powstawania mikrourazów podczas prac w pozycji klęcznej.

Szwedzki producent przedstawia do wyboru dwie wersje kolorystyczne: czarne i stalowo-czarne. Model oferowany jest w 41 rozmiarach standardowych, co wynika z faktu, że Snickers Workwear szyje spodnie o 5 różnych długościach nogawki wewnętrznej – od 70 cm, aż do 94 cm – co w połączeniu z różnymi szerokościami w pasie daje możliwość dobrania optymalnego rozmiaru przez osoby o zróżnicowanym wzroście i budowie. Kolejnych 30 rozmiarów można zamawiać za dodatkową opłatą. Rekomendowana cena detaliczna netto wynosi 599,00 zł.

Więcej informacji o odzieży roboczej Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl


Data publikacji: 19 grudnia, 2021

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły