Ubrania robocze

Spodnie elastyczne Snickers Workwear 6241/6341

Marka Snickers Workwear na nadchodzący sezon wprowadziła do asortymentu dwa modele spodni roboczych Stretch AllroundWork. Obie wersje sprawdzą się w pracach wymagających wytrzymałości w połączeniu ze swobodą ruchu.

Spodnie występują w dwóch wersjach: 6241 Stretch AllroundWork (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie) oraz 6341 Stretch AllroundWork (bez worków kaburowych). Dostępne są w 41 rozmiarach standardowych dopasowanych do 5 typów sylwetek; od bardzo niskich, do bardzo wysokich.
Spodnie w połączeniu z nakolannikami Snickers Workwear spełniają wymagania normy ochrony kolan EN14404. Dzięki systemowi pozycjonowania nakolanników KneeGuard Pro, pozwalają na zapewnienie optymalnej ochrony rzepki dzięki właściwemu usytuowaniu ochraniaczy.

Produkty posiadają dopasowany krój wykorzystujący materiały elastyczne dwu- lub czterokierunkowo, które bardziej opinają ciało i jednocześnie znakomicie odzwierciedlają ruchy nóg, a dzięki temu nadają użytkownikowi nowoczesny wygląd. Do najbardziej istotnych elementów spodni wpływających na ich wytrzymałość oraz na komfort pracy należą: profilowane nogawki ułatwiające poruszanie, wzmocnienia kluczowych obszarów z materiału Cordura® odpornego na ścieranie oraz elastyczny klin w kroku eliminujący ryzyko rozerwania spodni na tylnym szwie. Funkcjonalność produktów zwiększają optymalnie rozmieszczone kieszenie oraz mocowania na narzędzia. Spodnie występują w 4 kolorach.

Więcej informacji o produktach Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.9/5 - (41 votes)

Data publikacji: 9 lipca, 2019

Autor:

4.9/5 - (41 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kosa
    wtorek, 9 lipca, 2019

    Takie nowoczesne spodnie robocze z workami kaburowymi 6241Stretch AllroundWork bardzo mi odpowiadają i jeszcze w tym miesiącu zakupię dla siebie takie spodnie robocze.Dobrze rozmieszczone kieszenie oraz mocowania na narzędzia dodatkowo przemawiają na korzyść zakupu takich spodni roboczych.

  2. Mateusz
    wtorek, 9 lipca, 2019

    Spodnie robocze powinny być elastyczne i jednocześnie z wytrzymałego materiału. Spodnie od Snickers wyglądają całkiem dobrze i spełniają normy bezpieczeństwa. Warto zainwestować w wygodę i jednocześnie bezpieczeństwo.

Podobne artykuły